Zaznacz stronę

Day SPA

Strona główna » SPA » Day SPA

Zabiegi Day Spa – kilka godzin wyłącznie dla Ciebie

Myślą przewodnią Day Spa jest wykonanie poszczególnych zabiegów upiększających i relaksujących podczas jednorazowej wizyty. Inaczej niż w przypadku kurortów o charakterze SPA, nie potrzebujesz urlopu ani dalekosiężnego planowania. Wystarczy umówić wizytę w naszym Instytucie Hialuron i korzystać z dobrodziejstw nowoczesnej kosmetologii.

Współczesne Day Spa to optymalne rozwiązanie przy problemach skórnych

W przeciwieństwie do zabiegów ekspresowych, zaliczanych do gamy „Lunch time”, podczas kilkugodzinnego seansu możesz poddać się metodom bardziej zaawansowanym, o wszechstronnym działaniu, skupionych na wielu aspektach, a nie tylko na jednej opcji.

Day SPA to pakiet, który możesz wykorzystać:

  1. dla siebie, jako sposób zaawansowanego dbania o urodę,
  2. w formie prezentu, aby obdarować bliską osobę i sprawić jej radość.

Niezależnie od przeznaczenia, zakupiony pakiet obejmuje wiele ciekawych i godnych uwagi rozwiązań, skoncentrowanych na dbaniu o urodę i na naprawie poszczególnych niedoskonałości skóry. Przykład serii zabiegów w ramach jednego pakietu to:

Zależnie od potrzeb przygotowujemy również odpowiednie peelingi, kąpiel parafinową dłoni oraz inne rozwiązania, które sprawią, że po wizycie w naszym Instytucie poczujesz wyraźną różnicę w kondycji i wyglądzie Twojej twarzy i ciała.

Zdrowa skóra bez ograniczeń, aktywne oczyszczanie z regeneracją

Mimo codziennego oczyszczania w warunkach domowych, skóra często nie wygląda tak, jak tego oczekujesz, a problemy z nią związane sprawiają, że zwykła aplikacja kremu okazuje się niewystarczająca. Przyczyna bywa prozaiczna – skórę należy oczyścić i zregenerować znacznie głębiej niż tylko w rogowej warstwie naskórka, aby zacząć cykl pozytywnych przemian. Co to oznacza w praktyce?

  1. Profesjonalne peelingi chemiczne lub medyczne działają znacznie głębiej niż znane Ci dotychczas wersje preparatów złuszczających.
  2. Metody bazujące na ultradźwiękach lub na świetle laserowym pobudzają głębokie warstwy skóry do samoregeneracji (laseroterapia, liposukcja ultradźwiękowa).
  3. Aplikacja substancji aktywnych jest skuteczniejsza podczas specjalistycznych zabiegów, na przykład podczas infuzji tlenowej.

Nie bez powodu zatem nazywamy nasze pakiety w wyszukany sposób, na przykład „Dotyk luksusu”. Poczujesz się dzięki nim wyjątkowo i jest to przyjemność, na którą możesz sobie pozwolić.

Korzyści dla ciała, relaks dla duszy z Day SPA Hialuron w Białymstoku

Proponujemy zabiegi, które sprawiają radość, dlatego jesteśmy pewni, że spełnimy również Twoje oczekiwania. Podczas Day Spa każda chwila przeznaczona jest na troskę o Twoje samopoczucie, a jednocześnie przeprowadzone są zabiegi o wysokiej efektywności. Taki dzień uznasz za wyjątkowo udany – zadbają o to nasi specjaliści. Zapraszamy do Instytutu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii w Białymstoku. To sprawdzony adres, gdy szukasz indywidualnych rozwiązań.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.