Zaznacz stronę

SPA

Relaks i dobre samopoczucie dzięki zabiegom SPA

Pojęcie SPA na stałe zagościło w kanonie kosmetologii i medycyny estetycznej, a oznacza między innymi szereg zabiegów, które mają na celu poprawę kondycji skóry, relaks dla ciała w komfortowej atmosferze. Współczesne gabinety kosmetologiczne wyposażone są zatem nie tylko w odpowiednie stanowiska do wykonania peelingu, czy depilacji, lecz również często w pokoje na wzór kąpielowych, gdzie odpoczniesz w atmosferze luksusu.

SPA i Ty – idealne połączenie, bogaty wybór możliwości

Korzystając z zabiegów upiększających możesz zyskać znacznie więcej niż za sprawą domowej pielęgnacji lub sporadycznych wizyt w gabinecie kosmetologicznym.

Ideą proponowanych przez nas rozwiązań jest połączenie kilku zabiegów oraz różnych preparatów tak, aby całe Twoje ciało było wyraźnie odmłodzone, zregenerowane, a twarz pełna blasku. Możesz zatem zdecydować się na:

  • relaksujące kąpiele o działaniu upiększającym, na przykład:
    • z kozim mlekiem, na wzór rytuałów Kleopatry,
    • solną z zieloną herbatą, o działaniu nawilżającym i przeciwzapalnym,
    • borowinowo-bursztynową dla cery dojrzałej, wymagającej intensywnej pielęgnacji,
  • wyjątkowe peelingi z dodatkiem składników naturalnych, mikroelementów,
  • przyjemne masaże twarzy i ciała, które dotleniają skórę, regenerują mięśnie, poprawiają ukrwienie,
  • luminoterapię, czyli doładowanie energetyczne Twojego ciała poprzez aplikację odpowiednio dobranego światła w różnych barwach; to energia komórkowa, pobudzająca procesy życiowe.

Każdej wizycie towarzyszy relaksacyjna muzyka, dlatego podobnie jak podczas naszych standardowych zabiegów, poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

SPA dla dwojga, czyli pomysł z nutą romantyzmu

Nasza propozycja to również sposób na wspólne spędzanie czasu w wersji dla par, co jest ciekawym rozwiązaniem jako pomysł na prezent, lecz sprawdzi się również bez okazji, gdy potrzebujesz odpoczynku od codziennych obowiązków połączonego z dbaniem o urodę. Tajniki kosmetologii są obecnie nie tylko domeną kobiet – w naszym Instytucie gościmy coraz więcej mężczyzn.

Odpowiednio wyposażone pomieszczenia, w których prowadzimy zabiegi SPA to wystarczająca ilość miejsca, aby dwie osoby mogły swobodnie oddawać się poszczególnym rytuałom. W ramach Waszej wizyty możecie skorzystać między innymi z:

Bazą wszystkich tych działań jest profesjonalizm naszych kosmetologów, a dopełnieniem – atmosfera relaksu.

Spraw przyjemność sobie i swoim bliskim, wybierz zabiegi SPA

Odpowiednio przygotowane gabinety kosmetologów i specjalistów medycyny estetycznej to miejsca, w których wystrój, wyposażenie oraz całe otoczenie sprawia, że możesz się poczuć wyjątkowo. Bez wyjazdu do wielkich kurortów SPA możesz zatem odczuć, jak zmieniła się idea zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Zwłaszcza jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta w Instytucie Hialuron, doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązania.

Zabiegi odmładzające, regenerujące skórę i zwalczające wszelkie jej niedoskonałości ofiarowane w formie prezentu z pewnością sprawią radość osobie obdarowanej. Przysyłając do nas osoby, które chcesz wyróżnić w nietuzinkowy sposób, możesz mieć pewność, że przygotujemy wszystko, co niezbędne dla dobrego samopoczucia.

Dążenie do ideału poprzez SPA – wybierz zabiegi w Białymstoku

Rozszerzając nieustannie gamę naszych usług, mamy możliwość zaoferowania indywidualnie dobranych zabiegów, bazujących na idei SPA. Zapraszamy do naszych specjalistów w Białymstoku. Instytut Hialuron to miejsce, w którym przekładamy nowoczesne metody na widoczne korzyści.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.