Zaznacz stronę

Wyszczuplanie Combo 3 w 1

Strona główna » Medycyna estetyczna » Wyszczuplanie » Wyszczuplanie Combo 3 w 1

3 x skuteczniejsze wyszczuplanie – Combo 3 w 1

Wiele współczesnych kuracji wyszczuplających bazuje na połączeniu kilku metod dla uzyskania optymalnych rezultatów. Przykładem takiej synergii jest propozycja Combo 3 w 1, czyli wspólne działanie radiofrekwencji, kawitacji ultradźwiękowej oraz masażu endodermicznego. Warto sprawdzić na sobie skuteczność takiego wyszczuplania.

Na czym polega moc poszczególnych metod

Wyszczuplanie Combo 3 w 1Aby zrozumieć zasadność łączenia poszczególnych zabiegów, w przypadku Combo 3 w 1 warto wiedzieć, że:

  • radiofrekwencja, czyli częstotliwość radiowa, pozwala nagrzać tkanki podskórne do 40oC, w tym tkanki tłuszczowe, które pod wpływem temperatury ulegają rozpadowi,
  • kawitacja ultradźwiękowa również wpływa na rozbicie i usuwanie komórek tłuszczowych w sposób bezpieczny, poprzez układ naczyniowy limfatyczny,
  • masaż endodermniczny wykorzystuje zjawisko próżni połączone z drenażem limfatycznym, pomaga usuwać zastoje limfy, zapobiega obrzękom.

Jest to zatem połączenie unikalne, o wzmożonej efektywności.

Wyszczuplanie metodą Combo 3 w 1 w Białymstoku

Proponujemy naszym Pacjentom specjalistyczną pomoc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej w organizmie, stosując metody bezpieczne, również nieinwazyjne. Przykładem jest Combo 3 w 1, któremu możesz się poddać w naszym białostockim Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii. Sprawdź, jak może się zmienić Twoja sylwetka, a wraz z nią – Twoje samopoczucie.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.