Zaznacz stronę

Przebarwienia

Infuzja tlenowa na przebarwienia skóry

Spośród skutecznych metod wyrównywania kolorytu skóry i usuwania przebarwień, zabiegi infuzji tlenowej są jedną z licznych możliwości. Uzupełnione o kompleks z żywicy Croton Lechleri, czyli rośliny drzewiastej, zwanej „smoczą krwią” sprawiają, że ten rodzaj infuzji doskonale rozświetla i uelastycznia skórę. Żywica ma kolor czerwony i jest gęsta – stąd jej potoczna nazwa.

 Pozbądź się przebarwień, ciesz się gładką skórą

 Pozbądź się przebarwieńZasada działania infuzji tlenowej sprawia, że tlen hiperbaryczny wtłacza pod wysokim ciśnieniem substancje odżywcze w głębsze warstwy skóry. Bez nakłuć oraz innych ingerencji Twoja twarz nie będzie podrażniona, unikniesz wszelkich dolegliwości pozabiegowych. Metoda jest bezpieczna również dla cery wrażliwej, dlatego możesz mieć pewność, że również przy skłonnościach do podrażnień nie odczujesz dyskomfortu.

Leczenie przebarwień u naszych specjalistów w Białymstoku

Jeżeli przebarwienia związane są z pigmentacją posłoneczną lub z wiekiem, albo z innych przyczyn nie poddają się działaniu stosowanych na co dzień kremów, infuzja tlenowa z preparatem żywicy Croton Lechleri może okazać się odpowiednim rozwiązaniem. Odwiedź Instytut Hialuron w Białymstoku i sprawdź, jak możemy pomóc.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.