Zaznacz stronę

Balia SPA

Strona główna » SPA » Balia SPA

Wybierz balię SPA i zabiegi z nutą retro

Ekskluzywna strefa SPA naszego Instytutu to miejsce, w którym tradycja kąpieli w balii SPA łączy się z nowoczesnością za sprawą odpowiednio przygotowanych preparatów dodawanych do każdej kąpieli. Zależnie od Twoich potrzeb oraz od indywidualnych upodobań, możemy przygotować idealne warunki do odpoczynku, regeneracji, a przy okazji do aktywnego dbania o skórę.

Unikalne rozwiązania podczas kąpieli w baliach

Kąpiele w baliach znane były przed wieloma laty jako jedna z form dbania o czystość ciała, lecz nie przypominały obecnych zabiegów pielęgnacyjnych, powiązanych bardziej z kosmetologią niż z samą higieną. Przemiany te dokonały się za sprawą wprowadzenia do rytuału kąpieli nowych rozwiązań tak, aby każda kąpiel niosła ze sobą dodatkowe korzyści.

Spośród proponowanych przez nas zabiegów w balii SPA możesz wybrać między innymi kąpiel:

  • BOROWINOWO-BURSZTYNOWĄ – borowina nazywana jest również „czarnym złotem”, a to za sprawą bogactwa składników mineralnych, natomiast bursztyn zawiera mikroelementy o działaniu regeneracyjnym i odżywczym,
  • SOLNĄ Z ZIELONĄ HERBATĄ – właściwości antybakteryjne zielonej herbaty to sprawdzona metoda na zwalczanie zmian trądzikowych, a także na pobudzenie krążenia i przyjemne, łagodne odświeżenie całego ciała,
  • SOLNA Z CZERWONĄ RÓŻĄ – istotna jest tutaj między innymi witamina C, która wpływa stymulująco na produkcję kolagenu w komórkach, a tym samym na poprawę jędrności oraz elastyczności skóry,
  • W KOZIM MLEKU – naturalny kwas mlekowy zapewnia Twojej skórze równowagę kwasowo-zasadową bez naruszania naturalnej bariery ochronnej naskórka; efekt to gładsze, promienne, nawilżone ciało.

Powiedz nam o swoich potrzebach, a my dobierzemy kąpiel idealną.

Ekskluzywne zabiegi kosmetologiczne zawsze w rozsądnej cenie

Nasza propozycja to rzetelna relacja ceny do jakości proponowanych zabiegów, także w strefie SPA. Możesz zatem zainwestować w pielęgnację skóry i będzie to inwestycja długofalowa, ponieważ:

  1. kąpiele w baliach sprawiają, że skóra zostaje odpowiednio pobudzona do samoregeneracji,
  2. tak przygotowane ciało znacznie lepiej wchłania substancje odżywcze z preparatów, których używasz w domu,
  3. wszystkie inne zabiegi, na przykład peelingi, infuzje tlenowe, czy drenaż limfatyczny będą znacznie efektywniejsze.

Wybierając usługi naszych specjalistów zarówno w kwestii zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej, jak również mniej radykalnych działań, mających na celu głównie relaks i poprawę samopoczucia, możesz mieć pewność, że działamy zawsze z jednakowym zaangażowaniem.

Balia SPA w Białymstoku i relaks na wyciągnięcie ręki

Ekskluzywne strefy SPA nie są już domeną ośrodków wczasowych, a miejsca dobrze przygotowane do zażycia kąpieli w balii SPA znajdziesz również w Białymstoku. Korzystając z takich usług w naszym Instytucie przekonasz się, że zwykła kąpiel może nabrać wyjątkowego znaczenia.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.