Zaznacz stronę

Trening EMS rzeźbienie mięśni

Strona główna » Trening EMS rzeźbienie mięśni

Pięknie wyrzeźbione mięśnie nóg i brzucha, mocne ramiona, wcięta talia – wymodelowana sylwetka to cel wielu użytkowników siłowni, ale nie każdy ma czas i chęć na systematyczne, wielomiesięczne ćwiczenia. Jest natomiast urządzenie, które pomaga osiągnąć cel w kilka tygodni. Na zabiegi wykorzystujące urządzenie EMS rzeźbienie mięśni  w Białymstoku zaprasza Instytut Hialuron.

Na czym polega działanie EMS rzeźbienie mięśni

ems białystokTo bezpieczne, certyfikowane urządzenie do stymulowania mięśni. Zabiegu właściwie nie można nazwać ćwiczeniami, ale raczej aktywnym relaksem, gdyż w czasie elektrostymulacji mięśni leży się wygodnie lub siedzi na krześle. Specjalista do wcześniej ustalonych miejsc na ciele (mogą to być brzuch, ramiona, uda lub pośladki, klatka piersiowa) przykłada głowice, które pobudzają pracę mięśni. Co ważne, w Instytucie Hialuron korzystamy z urządzenia z czterema głowicami (standardowe urządzenia mają tylko dwie głowice), a to pozwala na większą intensyfikację treningu. Jednocześnie można ćwiczyć na przykład oba pośladki i łydki lub uda. Każda z głowic podczas jednej sesji pobudza daną partię mięśni do wykonania około 20 tysięcy skurczów. Na przykładzie ćwiczeń mięśni brzucha – odpowiada to 20 tysięcy tzw. brzuszków.

Jeden zabieg trwa 30 minut. Seria niezbędna do uzyskania zadowalających efektów od sześciu do ośmiu spotkań, na które umawiamy się dwa razy w tygodniu.

Zajęcia z elektrodami to nie tylko sposób na budowanie masy mięśniowej, ale również metoda na skuteczne odchudzanie. Urządzenie zwiększa bowiem metabolizm włókien mięśniowych, a dzięki temu powoduje spalanie przylegającej do mięśni tkanki tłuszczowej.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

EMS rzeźbienie mięśni to propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Polecany jest zwłaszcza osobom, które planują zredukować tkankę tłuszczową albo rozbudować mięśnie. To również odpowiednie rozwiązanie dla osób, które mimo regularnych ćwiczeń nie osiągają pożądanych efektów.

Ta metoda zapewnia wymierne rezultaty. Warto skorzystać, jeżeli Twoim celem jest:

  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • widoczny efekt liftingu pośladków,
  • mniej centymetrów w talii,
  • budowa i podkreślenie mięśni brzucha,
  • redukcja rozstępów,
  • długotrwały efekt (efekt zabiegowy może utrzymywać się nawet rok przy wykonywaniu zabiegów przypominających).

Ustalamy z góry pełny plan treningowy. Najlepsze rezultaty przynoszą dwa spotkania w tygodniu przez miesiąc.

Zabiegi EMS rzeźbienie mięśni w Białymstoku

Elektrostymulacja mięśni jest metodą znaną i cenioną ze względu na wygodę stosowania i z uwzględnieniem widocznych rezultatów. Z przyjemnością odpowiemy na pytania. Zapraszamy do zapisów.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.