Zaznacz stronę

Fotoodmładzanie

Strona główna » Medycyna estetyczna » Fotoodmładzanie

Przyjemny, szybki i skuteczny zabieg dla twarzy: laserowe fotoodmładzanie

Jeżeli zauważasz u siebie pierwsze oznaki starzejącej się skóry twarzy, to oznacza, że nastał moment, aby rozpocząć intensywne dbanie o cerę, w tym o przywrócenie jej kolagenowej równowagi. Fotoodmładzanie przy pomocy lasera jest zabiegiem bezinwazyjnym i w 100% bezbolesnym, a pozytywne rezultaty można zaobserwować już po pierwszej wizycie. Terapia promieniami lasera jest wskazana również dla tych osób, które cierpią z powodu powikłań związanych z kąpielami słonecznymi i próbują pozbyć się ich niechcianych skutków.

Rozpoznaj u siebie objawy starzenia

Zmiany skórne na twarzy, choć nie pojawiają się z dnia na dzień, są dość łatwe do zdiagnozowania w domowych warunkach. Jeśli zaobserwujesz u siebie przebarwienia, rumienie, drobne zmarszczki, rozszerzone i uszkodzone naczynka, plamy soczewicowate lub coraz częstsze piegi i trądzik różowaty, najwyższy czas na rozpoczęcie zdecydowanych działań. Brak reakcji może oznaczać postępujące niedogodności, które w efekcie negatywnie wpłyną w przyszłości na kondycję skóry. Przedwczesne starzenie się jest procesem, który można znacznie spowolnić, a często cofnąć jego skutki, decydując się zarówno na profilaktykę, jak i na leczenie objawowe. Fotoodmładzanie twarzy to jedna z metod, która pomaga skutecznie poradzić sobie z narastającymi problemami skórnymi.

Dla kogo dedykowany jest zabieg?

  • Skorzystać mogą osoby w każdym wieku.
  • Szczególnie polecany osobom z oznakami uszkodzeń posłonecznych.
  • Pacjenci oczekujący szybkich i zdecydowanych efektów odmładzających będą bardzo zadowoleni.
  • Brak ingerencji chirurgicznej oznacza brak rekonwalescencji – fakt ten docenią osoby bardzo aktywne, czynne zawodowo.

Rezultaty fotoodmładzania potrafią być nie tyle zaskakujące, a wręcz oszałamiające! Spektakularne zwycięstwo w walce ze zmianami skórnymi gwarantują promienie lasera o odpowiedniej wiązce. Pod jego wpływem, w wewnętrznych warstwach tkanki stymulowana jest zwiększona produkcja kolagenu i elastyny. Dzięki nim można w szybkim tempie uzyskać efekt gładkiej i jednolitej struktury. Dogłębna regeneracja następuje już po pierwszej wizycie, która trwa zazwyczaj od dwudziestu minut do godziny.

O przeciwwskazaniach warto wiedzieć, że:

  • jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, wybierz późniejszy termin wizyty,
  • osoby ze zdiagnozowaną cukrzycą przed zabiegiem powinny zasięgnąć opinii lekarza,
  • laser nie będzie odpowiedni dla zażywających leki światłouczulające lub retinoidy,
  • również po przebytej chorobie nowotworowej skóry, terapia promieniami nie jest wskazana.

Poza wymienionymi wyżej przypadkami, z laserowego fotoodmładzania może skorzystać każdy chętny. Najczęstszą grupą są Pacjentki w wieku od około 30 do 35 lat, ponieważ właśnie wtedy mogą pojawić się pierwsze poważne zmiany skórne. U osób uwielbiających długo opalać się na słońcu i stosujących niedostateczną ochronę przed promieniowaniem UV, konieczność regeneracji skóry twarzy może pojawić się nawet wcześniej.

Fotoodmładzanie twarzy laserem — skorzystaj w Białymstoku

Najnowocześniejsza technologia jest już dostępna w Białymstoku. Fotoodmładzanie twarzy laserem wykonujemy z użyciem najwyższej klasy urządzeń, które spełniły surowe wymogi przewidziane dla obowiązujących europejskich norm i atestów. Zabieg przeprowadzany jest przez doskonale wyszkolonego i doświadczonego specjalistę. Wizyta u nas wiąże się z gwarancją dbałości o komfort oraz bezpieczeństwo dla każdego z Pacjentów. Nasz gabinet oferuje pełen profesjonalizm, wielopoziomowe doradztwo i przede wszystkim optymalne warunki do przeprowadzania zabiegów.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.