Zaznacz stronę

Stymulator tkankowy

Strona główna » Medycyna estetyczna » Stymulator tkankowy

Stymulator tkankowy na okolice oczu – uroda z biorewitalizacji

Wśród dostępnych obecnie rozwiązań pozwalających przywracać skórze witalność i zdrowy wygląd, stymulator tkankowy na okolice oczu jest jedną z pozycji wartych poznania. Ten rodzaj preparatu to precyzyjne działanie. Przeznaczony jest dla osób od 30 roku życia. Wystarczy kilka zabiegów, aby zobaczyć pierwsze rezultaty, a następnie długotrwałe efekty. Szczegóły z przyjemnością przestawiamy w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron w Białymstoku.

Potencjał stymulatora tkankowego na okolice oczu

Preparat ma formę żelu, podawany jest podskórnie w okolice oczu zależnie od indywidualnych potrzeb i ustaleń. Pozwala to na precyzyjne dostarczenie składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Całość bazuje na frakcji naturalnych łańcuchów DNA zbliżonych do DNA ludzkiego, dlatego odnowa komórkowa po podaniu preparatu przebiega szybko, pobudzone zostają procesy odpowiedzialne za witalność komórek i tkanek.

Stosowany przez nas preparat to postać wysoko oczyszczonych polinukleotydów, aby działać głębiej niż nawierzchniowo. Warto skorzystać, gdy potrzebujesz:

  • regeneracji skóry wokół oczu, a także na szyi i dekolcie, czyli tam, gdzie jest ona cienka, delikatna,
  • poprawy kolorytu, dodania cerze blasku,
  • poprawy elastyczności, zwiększenia sprężystości, realnej biorewitalizacji dostosowanej do indywidualnych potrzeb,
  • głębokiego nawilżania między innymi poprzez wzmożenie produkcji kolagenu, gdy z wiekiem proces ten jest mniej intensywny.

Ta forma stymulatora tkankowego na okolice oczu oraz inne partie twarzy i ciała nie pozostawia przebarwień ani obrzęków, dzięki czemu można od razu wrócić do codziennych aktywności. Preparat jest w pełni wchłanialny.

twarz-po-uzyciu-stymulatora

Szeroka gama zastosowań

Ten stymulator tkankowy stosować można na okolice oczu, w tym także przy gałce ocznej, ale również na okolice ust, lwiej zmarszczki, linii żuchwy, szyi, dekoltu. Delikatna skóra tych obszarów wymaga dodatkowego wsparcia, zwłaszcza gdy ogólnodostępne kosmetyki są niewystarczające.

Każdy zabieg wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta preparatu, z dbałością o prawidłowe podanie preparatu. W przyjaznych wnętrzach Instytutu Hialuron troszczymy się o Twój wygląd i dobre samopoczucie.

Częstotliwość stosowania, przeciwwskazania

Na skórze młodszej wykonuje się 3 zabiegi co 3 tygodnie, a zabieg przypominający raz na 2-3 miesiące. Skóra dojrzała to 4 zabiegi co 3 tygodnie, zabieg przypominający należy wykonać co miesiąc. Taka częstotliwość wynika ze specyfiki stymulatora tkankowego na okolice oczu, szyi, dekoltu, pozwala podtrzymać ciągłość procesów regeneracyjnych.

Do najważniejszych przeciwwskazań należą między innymi ciąża oraz karmienie piersią, stany zapalne skóry, nowotwory, choroby autoimmunologiczne oraz nadwrażliwość na składniki preparatu. O szczegółach poinformujemy Cię podczas rozmowy w naszej siedzibie w Białymstoku.

Młodsze spojrzenie ze stymulatorem tkankowym na okolice oczu

Omawiana tutaj metoda z powodzeniem zastępuje niektóre dostępne dotychczas zabiegi, może też być stosowany równolegle z nimi, na przykład wybranymi rodzajami mezoterapii czy laseroterapii. Jednak już jako metoda samodzielna sprawia, że skóra zyskuje niezbędne wsparcie od wewnątrz.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.