Zaznacz stronę

Efekt botoksu

Wypróbuj zabieg z efektem botoksu, lecz bez iniekcji

Podawanie botoksu metodą iniekcyjną to zabieg standardowy w medycynie estetycznej. Gdy inwazyjność takiego zabiegu oraz jego radykalne działanie są w Twoim przypadku przeciwwskazaniem, możesz skorzystać z alternatywnej opcji. Infuzja tlenowa typu „efekt botoksu” pozwala uzyskać korzystne efekty bez ostrzykiwania twarzy, zatem nieinwazyjnie.

Lifting i działanie przeciwzmarszczkowe z innowacyjnym serum

działanie przeciwzmarszczkowe z innowacyjnym serumPołączenie serum Syn’Resist oraz czystego tlenu hiperbarycznego, którego cząsteczki wtłaczają substancję odżywczą w skórę podczas infuzji, to rozwiązanie na miarę czasów. Syntetyczny neuropeptyd SYN-AKE® spełnia rolę liftingującą, podobnie jak toksyna botulinowa w jadzie żmii. Możesz zatem uzyskać doskonały efekt, lecz w sposób, który dodatkowo chroni skórę i prowadzi do jej samoregeneracji. Jeżeli zatem szukasz skutecznego sposobu na redukcję zmarszczek i spowolnienie procesów starzenia, infuzja z efektem botoksu jest opcją godną wypróbowania.

Efektbotoksu – tak działamy w Instytucie Hialuron w Białymstoku

Naszym Pacjentom zapewniamy fachową pomoc i specjalistyczne działania w kwestii dbania o urodę, dlaczego również podczas działań związanych z infuzją tlenową typu „efekt botoksu” udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji. Nasz Instytut Medycyny Estetycznej ma siedzibę w Białymstoku. Warto nas odwiedzić i skorzystać z nowoczesnej gamy zabiegów.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.