Zaznacz stronę

Masaż kamieniami dla dwojga Białystok

Strona główna » Masaż » Masaż relaksacyjny » Masaż kamieniami dla dwojga Białystok

Masaż kamieniami dla dwojga – idealna propozycja na prezent

Każdy masaż to rodzaj rytuału o charakterze odżywczym i relaksacyjnym. Masaż kamieniami dla dwojga to doskonały pomysł na prezent z okazji rocznicy związku lub urodzin. Przeprowadzają go profesjonaliści, posiadający certyfikaty potwierdzające ich umiejętności. Podczas masowania używa się rozmaitych olejków eterycznych, których zadaniem jest regeneracja naskórka oraz jego dogłębne nawilżenie. Zabieg stanowi połączenie ciepłolecznictwa z aromaterapią. W trakcie jego trwania, pacjenci mają okazję ukojenia swoich nerwów i zadbania o ciało. Mięśnie Klientów rozluźniają się pod wpływem ciepła emitowanego przez kamienie, co skutkuje natychmiastową poprawą samopoczucia.

Masaż kamieniami dla dwojga Białystok

Jak działa masaż kamieniami dla dwojga

Kamienie rozgrzewa się maksymalnie do 50℃, a następnie układa na plecach uczestników masażu. Efektem takiego działania jest wprowadzenie pacjenta w stan głębokiego relaksu. To doskonała propozycja dla każdego, kto cierpi z powodu nagromadzonego stresu i bólu kręgosłupa. Co więcej, zabieg hamuje objawy starzenia się skóry, przywracając jej młodzieńczą jędrność i elastyczność. Warto także wspomnieć o tym, że jest to doskonała okazja do zażegnania problemu w postaci cellulitu, poprawy przepływu krwi oraz limfy, a także miłe spędzenie czasu, które w dobroczynny sposób wpłynie na psychikę Klientów. Jako największe z zalet masażu gorącymi kamieniami, można wymienić:

  • eliminowanie objawów stresu;
  • dobroczynny wpływ na regenerację skóry;
  • właściwości relaksacyjne;
  • zdolność zwalczania wolnych rodników;
  • hamowanie starzenia się skóry i przywracanie jej dawnego blasku;
  • działanie rozgrzewające dla całego ciała;
  • poprawa procesu przemiany materii.

Oryginalny pomysł na prezent

Istnieje wiele dat, które zasługują na to, by świętować je z rozmachem. Do najważniejszych z nich można zaliczyć urodziny partnera, rocznicę poznania się lub jubileusz ślubu. Takie dni warto spędzić razem, najlepiej w wyjątkowym miejscu. Prezent z takiej okazji powinien być oryginalny. Świetnym pomysłem jest masaż kamieniami dla dwojga, stanowiący okazję dla wspólnego relaksu i wyciszenia się. W ofercie salonu znajdą Państwo zabiegi wykonywane przez renomowanych specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Masażyści zatrudnieni w naszej firmie to ludzie z pasją. Każdego dnia zgłębiają kolejne tajniki wiedzy związanej z masowaniem ludzkiego ciała i przynoszeniem mu trwałej ulgi. W konsekwencji stają się coraz lepsi w wykonywanym przez siebie zawodzie.

Masażowi gorącymi kamieniami towarzyszy odpowiednio dobrana muzyka oraz zapach najwyższej jakości olejków do masażu. Uczestnicy zabiegu wracają z niego zrelaksowani i zupełnie wolni od bólu kręgosłupa czy spiętych mięśni. To jeden z rytuałów SPA, zasługujących na szczególną uwagę.

Masaż kamieniami dla dwojga, który znajduje się w naszej ofercie, jest wykonywany przez profesjonalistów. Każdy z pracowników salonu ukończył rozmaite kursy i zdobył certyfikaty potwierdzające jego umiejętności. Klienci mogą być zatem pewni, że znajdują się w dobrych rękach.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.