Zaznacz stronę

Suchość

Pozbądź się suchości skóry, postaw na infuzję ze śluzem ślimaka

Śluz ślimaka znany był ze swoich właściwości regenerujących już w starożytności, a preparaty z tą substancją są od lat dostępne na rynku i cieszą się zasłużoną popularnością. Jeżeli Twoim problemem jest suchość skóry, warto sięgnąć po metody nawilżania, zbliżone maksymalnie do naturalnych. Nie obciążają one skóry, a jednocześnie zapewniają odpowiednią zawartość wody wewnątrzkomórkowej w tkankach.

Na zmarszczki, wypryski blizny… Infuzja tlenowa w praktyce

Infuzja tlenowa w praktyceZabiegi infuzji tlenowej z użyciem preparatów bazujących na śluzie ślimaka są Twoim sprzymierzeńcem, jeżeli chcesz zadbać o cerę, przywrócić jej jędrność i blask, a jednocześnie wygładzić zmarszczki i złagodzić wszelkie stany zapalne. Jest to doskonała metoda również na bardziej zaawansowane problemy, na przykład blizny różnego pochodzenia. Inaczej niż w gotowych kremach, substancje aktywne wtłaczane są do głębszych warstw skóry, skutecznie działają od wewnątrz, niwelując suchość skóry i łagodząc liczne dolegliwości.

Suchość skóry nie będzie już problemem – odwiedź nas w Białymstoku

W naszym Instytucie przyjmujemy Pacjentów z Białegostoku oraz okolic, którzy potrzebują fachowej pomocy. Dobieramy rodzaj terapii indywidualnie do typu skóry, charakteru zmian oraz do  rozległości tych zmian. Jako sposób zakończenia zmagań z suchością skóry polecamy właśnie infuzję tlenową z aplikacją preparatu śluzu ślimaka. Naturalne rozwiązania to dobry kierunek w dbaniu o urodę.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.