Zaznacz stronę

Walentynki w SPA

Strona główna » Walentynki w SPA

Walentynki w SPA – romantyczne pakiety dla dwojga

Popularność Walentynek w SPA wynika z przyjemności, jaką niosą ze sobą oferowane przez nas sposoby spędzenia tego czasu w Instytucie Hialuron w Białymstoku. Na odwiedzające nas pary czeka wiele odprężających chwil w atmosferze spokoju i wyciszenia. To nie tylko świetny sposób na romantyczny wieczór, ale dodatkowo sposób, aby zadbać o siebie poprzez odpowiednio dobrane kąpiele, masaże, zabiegi pielęgnacyjne. Po takiej sesji wrócicie zrelaksowani, w dobrym nastroju. Tę propozycję co roku wybiera wiele osób, obecnie również cieszy się ona zasłużonym zainteresowaniem. Działamy bez pośpiechu, spędzicie u nas kilka przyjemnych godzin.

walentynki w spa białystok

Sprawdzone zabiegi w romantycznej odsłonie

Skomponowanie całości romantycznych pakietów oparliśmy między innymi na tym, co również bez okazji chętnie wybierane jest przez zakochanych, korzystających z naszych usług. Dzięki temu mamy pewność, że skład takiego walentynkowego prezentu spełnia oczekiwania, wpisuje się w rzeczywiste potrzeby.

Pakiet Walentynki w SPA Instytutu Hialuron to cała gama przyjemności:

  • romantyczna kąpiel w balii w kozim mleku,
  • masaż relaksacyjny ciała gorącym olejkiem lub naturalną czekoladą Wedel,
  • maska nawilżająca na ciało – głębokie nawilżenie i relaks,
  • zabiegi na twarz – masaż relaksacyjny, peeling, maseczka, a także zabiegi z użyciem urządzeń, na przykład mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja lub lifting radiowy.

Mamy także pakiety walentynkowe z Łaźni Zdrowia i Urody (sauna), gdzie wykonywany jest dodatkowo peeling i maska specjalnie do sauny.

Dlaczego warto

Po pierwsze, dla wygładzonej skóry, jej optymalnego nawilżenia. Kozie mleko zawiera oczyszczający kwas mlekowy, a także także wapń i witaminy z grupy B, które działają odmładzająco, łagodzą podrażnienia. Głębokie nawilżenie zapewniają olejki zastosowane podczas masażu, a czekolada, bogata we flawonoidy, spowalnia procesy starzenia skóry. Zamiast maski czekoladowej do wyboru jest maska nawilżająca, po której ciało staje się wygładzone, zabezpieczone przed nadmiernym parowaniem wody ze skóry.

Po drugie, jest to forma aromaterapii. Piękny zapach preparatów, olejków, czekolady wpływa na błogi nastrój, dzięki temu odpoczywa jednocześnie ciało i umysł. Odpowiednio dobrane olejki eteryczne mogą redukować stres, poprawiać stan emocjonalny. Wszystkie te aromaty to dodatkowo potencjał na przyszłość – będą przywoływać miłe wspomnienia Walentynek w SPA.

Po trzecie, uzupełnieniem są zabiegi na twarz, które również stanowią połączenie przyjemności i rzeczywistego dbania o urodę. Dobieramy zabiegi do indywidualnych potrzeb, mogą to być działania podstawowe, a także znacznie bardziej zaawansowane. Nowoczesne urządzenia oraz wiedza kosmetologiczna to nasze atuty.

Wiele innych praktycznych korzyści

Dodatkowe atuty Walentynek w SPA to:

  • gotowy pomysł na prezent, wystarczy zarezerwować termin,
  • dobry początek dbania o swoje ciało pod opieką profesjonalistów,
  • możliwość sprawdzenia nowych zabiegów i wybrania najlepszych dla siebie,
  • sposób na oszczędność, ponieważ łączny koszt pojedynczych zabiegów jest wyższy niż w ramach tego romantycznego pakietu.

Białystok daje wiele możliwości spędzenia 14 lutego (albo całego weekendu) w sposób nawiązujący do walentynkowych zwyczajów. My proponujemy konkretne działania, dobrane tak, aby stworzyć odpowiedni klimat, zapewnić relaks i spokój, o które często trudno na co dzień. Tutaj błogi nastrój również jest w pakiecie.

Bon podarunkowy jako pomysł na prezent dla bliskich

Nasza propozycja to także bony podarunkowe na różne okazje, tak jest też w przypadku Walentynek. Jeżeli chcesz okazać uczucia swoim bliskim, sprawić radość rodzicom, przyjaciołom, osobom, które są Tobie bliskie, podaruj im bon do wykorzystania w tym romantycznym czasie. To prezent pełen korzyści, stworzony z myślą o przyjemności obdarowywania.

Zapraszamy do Instytutu Hialuron w Białymstoku

Aby zarezerwować Walentynki w SPA, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy także osoby, którym odpowiada nieco inny termin – zaproponujemy dogodną datę. Celebrowanie uczuć to idea, którą rozumiemy i z chęcią pomagamy zadbać o odpowiednią oprawę.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.