Lifting HIFU

Lifting HIFU – ultradźwięki w służbie urody

Zabiegi polegające na bezinwazyjnym liftingowaniu twarzy i ciała cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych Pacjentów, a wszelkie nowości przyjmowane są z entuzjazmem. Do zabiegów innowacyjnych należy zdecydowanie lifting HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli oddziaływanie fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości bezpośrednio na skórę. Efekty widoczne są już po pierwszej emisji.

 Dobroczynny wpływ zabiegów HIFU na zmarszczki i nie tylko

Sednem zabiegu jest działanie ultradźwięków na komórki skóry, które pod wpływem fali dźwiękowej poruszają się w tkankach, ocierają się o siebie i wytwarzają na tyle wysoką temperaturę, że dochodzi do mikrouszkodzeń. Mikrouszkodzenia te są jednak pozytywnym stanem – mobilizują komórki do natychmiastowej regeneracji, czyli przebudowy. Warstwa wierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, natomiast lifting zaczyna się od wewnątrz.

Skorzystaj z liftingów HIFU, jeżeli potrzebujesz:

  • poprawy owalu twarzy – przebudowa i produkcja kolagenu to procesy, które działają na skórę obkurczająco,
  • spłycenia zmarszczek – zdrowsza, odżywiona oraz ujędrniona skóra jest bardziej gładka, wygląda młodziej,
  • redukcji podwójnego podbródka – ultradźwięki mogą służyć również do rozbijania komórek tłuszczowych,
  • wygładzenia dekoltu oraz skóry dowolnej partii ciała – urządzenie do liftingu HIFU jest skuteczne, a jednocześnie bezpieczne, dlatego bez obaw możesz poddać się liftingowi.

Spowolnione z upływem lat naturalne procesy odbudowy skóry można ponownie aktywować z użyciem nowoczesnych technologii. W naszym Instytucie Hialuron innowacyjne zabiegi są na porządku dziennym.

Lifting twarzy Białystok

 Jak zabieg HIFU wygląda w praktyce, czyli krótko o liftingu

Czas trwania zabiegu HIFU to około 20-30 minut, w zależności od partii ciała, która poddawana jest liftingowi. W tym czasie wykonywane są następujące czynności:

  • smarujemy skórę specjalnym żelem, powodującym lepsze przyswajanie fal dźwiękowych,
  • ustawiamy w urządzeniu głębokość, na jakiej fale kumulować się będą w skórze,
  • przykładamy głowicę włączonego urządzenia miejsce przy miejscu na twarzy lub na wyznaczonym obszarze ciała.

Twarz po zabiegu jest odmłodzona, a skóra bardziej jędrna i elastyczna. Kontury twarzy stają się wyraziste. Przy zabiegach na ciało również widoczna jest znaczna poprawa kondycji skóry. Efekty zabiegu porównywalne są z zabiegami chirurgicznego liftingu skóry. A także, nieduży efekt może być widoczny już bezpośrednio po zabiegu, bo włókna kolagenowe ulegają skróceniu, ale na właściwy rezultat liftingu w postaci trwałej zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, trzeba zaczekać do trzech miesięcy. Zabieg nie jest zabiegiem seryjnym wykonujemy go RAZ NA ROK.

Rozsądne łączenie terapii z Instytutem Hialuron w Białymstoku

Często dla osiągnięcia optymalnych efektów warto skorzystać z kilku różnych zabiegów w niewielkich odstępach czasu. Przykładem takiego połączenia mogą być liftingi HIFU i terapia osoczem bogatopłytkowym lub połączenie HIFU oraz specjalistycznych peelingów. Nasi kosmetolodzy z przyjemnością doradzą Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Odwiedź Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron w Białymstoku – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.