Zaznacz stronę

Lifting twarzy

Przedłużamy młodość z liftingiem twarzy HIFU

Gładka, jędrna i zdrowo wyglądająca cera to cel, który pomagamy osiągnąć z użyciem kosmetologicznych innowacji. Wybierając lifting twarzy HIFU możesz się przekonać, jak fale dźwiękowe wpływają na kondycję skóry poprzez aktywowanie jej komórek do wzmożonej pracy. Rezultaty zobaczysz już po pierwszym zabiegu.

HIFU – lifting twarzy bez podrażnień

Medycyna estetyczna i kosmetologia to Twoi sprzymierzeńcy w drodze do poprawy wyglądu twarzy, odmłodzenia skóry, poprawy owalu, redukcji zmarszczek. Atutem nowoczesnych zabiegów jest wszechstronność, czyli podczas jednej sesji HIFU – liftingu twarzy – na tkanki podskórne działa tak intensywna fala ultradźwięków, że widoczne są pozytywne rezultaty w wielu aspektach. Przy tym wszystkim warstwa wierzchnia skóry pozostaje nienaruszona, naskórek nie zostaje uszkodzony.

Nowe oblicze zabiegów liftingujących z myślą o Tobie

Reagując na realne potrzeby naszych Pacjentów w Instytucie Hialuron poszerzamy gamę zabiegów o metody, które w mniejszym lub większym stopniu zrewolucjonizowały kosmetologię. Lifting HIFU jest tego doskonałym przykładem, przy tym łączy w sobie skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.