Zaznacz stronę

INNARI – bezinwazyjne nici liftingujące

Strona główna » Medycyna estetyczna » INNARI – bezinwazyjne nici liftingujące

Spośród wielu metod ujędrniających ciało, redukujących zmarszczki i przywracających młodszy, atrakcyjny wygląd, INNARI z powodzeniem wpisuje się w potrzeby Klientów. Działanie fali radiowej bipolarnej oraz monopolarnej sprawia, że włókna kolagenowe ulegają przebudowie, skóra już po jednym zabiegu jest bardziej napięta, wygładzona. Możesz uzyskać efekt nici liftingujących bez naruszania struktury skóry, bez nakłuć, w przyjemnej atmosferze Instytutu Hialuron.

Potwierdzona skuteczność fali radiowej, opatentowana technologia

Klasyczny lifting nitkowy twarzy od lat cieszy się popularnością, jednak w tradycyjnej wersji z wprowadzaniem nici pod skórę może prowadzić do interakcji z niektórymi lekami, nie sprawdza się też w przypadku bardzo obwisłej skóry. Urządzenie INNARI bazujące na działaniu fali radiowej pozwala wyeliminować te przeciwwskazania, nie wymaga naruszania ciągłości tkankowej.

Ciepło odczuwalne podczas zabiegu przenika do skóry właściwej oraz tkanki podskórnej i powięzi SMAS (od angielskiego superficial musculoaponeurotic system – powierzchowny układ mięśniowo-naczyniowy). Rozgrzewanie jest znacznie szybsze niż w metodzie HIFU, pulsacyjne, jednocześnie w pełni bezpieczne i niewymagające znieczulenia. Opatentowana technologia HTP (Hyperthermia Treatment Planning) bazująca na podwyższaniu temperatury ciała, wzmaga dotlenienie tkanek i zwiększa ich gotowość do odbudowy.

INNARI można nazwać bezinwazyjnymi nićmi liftingującymi, ponieważ wpływa na:

  • redukcję zmarszczek – dotyczy to zarówno zmarszczek mimicznych, jak też grawitacyjnych, starczych i innych,
  • napięcie cery (czoła, okolic oczu, tak zwanej doliny łez, policzków, brody) – staje się ona dzięki temu bardziej promienna,
  • odmłodzenie podbródka, szyi i dekoltu – zmniejszona wiotkość sprawia, że ciało wygląda młodziej, bardziej atrakcyjnie,
  • ujędrnienie ramion, brzucha, ud, pośladków – pomocne niezależnie od stylu życia, aktywności fizycznej oraz aktualnej kondycji tych partii ciała.

Fala radiowa wnika w skórę na głębokość 4 mm, znacznie skuteczniej niż urządzenia i preparaty, których skuteczność ogranicza się jedynie do naskórka. Z tej formy bezinwazyjnych nici liftingujących korzystają chętnie osoby w różnym wieku.

Masaż dla dwóch osób Białystok

Jedyne takie urządzenie w Białymstoku

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron jako jedyny w mieście posiada urządzenie INNARI, które zyskało zasłużoną popularność w kraju i na świecie.

Podczas każdego zabiegu następuje:

  • stymulacja włókien kolagenowych – dzięki ogrzewaniu fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny, tworzy się znacznie więcej włókien wpływających na jędrność oraz elastyczność skóry i wypełnienie zmarszczek; przebudowane włókna są krótsze, a tym samym bardziej sprężyste;
  • zwiększenie ilości elastyny – również jest ona odpowiedzialna za spowalnianie procesów starzenia, a dodatkowo wpływa na odpowiedni poziom nawilżenia skóry (chroni przed utratą wody pozostawiając warstwę okluzyjną), wygładzenia; dodatkowo absorbuje promieniowanie UV, wspomaga więc w walce z przebarwieniami;
  • rozszerzanie naczyń krwionośnych – efektem jest lepsze dotlenienie tkanek, czyli pośrednio także poprawa elastyczności włókien kolagenowych; wzmożone dotlenienie tkanek wpływa również na redukowanie zmian skórnych.

Połączenie koncepcji bezinwazyjnych nici liftingujących ze skutecznością fali radiowej przynosi widoczne rezultaty, pozwala na radykalną poprawę wyglądu twarzy i ciała.

Zalecenia i przeciwwskazania do zabiegu INNARI

Zwykle seria to 2-3 zabiegi, odstęp pomiędzy zabiegami wynosi 40-50 dni. Przeciwwskazaniem są stany zapalne oraz elementy metalowe w obrębie zabiegowym, choroby nowotworowe, a także ciąża oraz okres karmienia piersią. Zaimplantowane nici liftingujące też będą przeciwskazaniem.

Po zabiegu należy skórę pielęgnować delikatnymi produktami, zalecamy też noszenie opaski liftingującej.

O szczegółach poinformujemy Cię w naszej siedzibie w Białymstoku. Zapraszamy na wizytę, z przyjemnością odpowiemy na pytania.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.