O firmie

Strona główna » O firmie

Co może Ci zaoferować medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna jest działem medycyny, który służy ludzkiemu pięknu, uzupełnieniem działań z tego zakresu zajmuje się z kolei kosmetologia. W białostockim Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii skupiliśmy specjalistów z obu tych dziedzin. Ich działania pozwalają naszym Klientom cieszyć się młodym, atrakcyjnym wyglądem, a także dobrym samopoczuciem.

 

Profesjonalne zabiegi – jesteśmy do dyspozycji

W codziennej praktyce kompleksowo podchodzimy do problemów, z którymi do naszego gabinetu medycyny estetycznej przychodzą Białostoczanki i Białostoczanie. Jesteśmy przekonani, że czas poświęcony skórze i profesjonalna opieka, którą jest ona u nas otaczana, skutkują poprawą stanu skóry, co przekłada się na wypoczęty, promienny wygląd, satysfakcjonujący naszych Klientów. Wiemy, że w naszej praktyce cenią oni:

  • nieporównywalną skuteczność stosowanych przez nas preparatów,
  • śledzenie nowinek rynkowych i systematyczne włączanie ich do naszej oferty,
  • bezpieczeństwo zabiegów,
  • atrakcyjne ceny.

Zwracamy uwagę na także na to, by w naszych gabinetach zabiegowych panowała przyjemna, życzliwa atmosfera, sprzyjająca relaksowi.

Skóra głowy po zabiegu trychologicznym Białystok

Najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej w Hialuronie

Nasza oferta składa się ze sprawdzonych metod i specjalistycznie dobieranych preparatów o udowodnionej klinicznie skuteczności. Nie eksperymentujemy ze zdrowiem i urodą naszych Klientów – oferujemy merytoryczną wiedzę oraz bogate doświadczenie personelu o wybitnych kwalifikacjach.

Nasza kadra kompleksowo opracowała autorski program odbudowy rzeźby i struktury skóry twarzy. Jego podstawą są najnowocześniejsze procedury terapeutyczne:

Zadbaliśmy także o to, by stworzyć szeroki wachlarz zabiegów ukierunkowanych na rewitalizowanie i opóźnienie efektów starzenia. Bezkonkurencyjnym pod tym względem zabiegiem jest mezoterapia, dobrana indywidualnie do problemu Klienta:

  • mezoterapia bezigłowa,
  • mezoterapia igłowa, mikroigłowa, dermapen, frakcyjna,
  • mezoterapia twarzy, pod oczy, skóry głowy,
  • mezoterpaia na rozstępy i na cellulit,
  • mezoterapia tlenem hiperbarycznym i kwasem hialuronowym.

Ponadto w naszych gabinetach wykonujemy zabiegi depilacji najnowocześniejszą metodą laserową – bezbolesną i długotrwale skuteczną już po pierwszej serii zabiegów.

 

Twoja klinika medycyny estetycznej: luksus, na który możesz sobie pozwolić

Od lat Instytut Hialuron cieszy się zaufaniem Pań i Panów, którzy chcą wykorzystywać zdobycze nauki dla poprawy własnego wizerunku. Nasze propozycje z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii spotykają się z entuzjazmem Klientów, co daje nam motywację, by rozwijać swoje zawodowe możliwości.

Zapraszamy na konsultacje – u nas problemy natury estetycznej przestają być istotne.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.