Zaznacz stronę

Masaż endodermiczny Białystok

Strona główna » Medycyna estetyczna » Wyszczuplanie » Masaż endodermiczny Białystok

Pozytywna moc próżni, czyli masaż endodermiczny w praktyce

Pod nazwą masażu endodermicznego kryje się połączenie działania próżni oraz drenażu limfatycznego. Jest to zatem podwójna moc, która ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej, w tym również cellulitu. Odpowiednio przeprowadzone zabiegi z użyciem specjalistycznego urządzenia dają szansę na wymodelowanie sylwetki w sposób skuteczny, a jednocześnie całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Wybierz masaże, postaw na profesjonalne rozwiązania

wyszczuplanieZabiegi związane z masażami cieszą się nieustanną popularnością, ponieważ w widoczny sposób wspomagają walkę z nadwagą. Przy odpowiedniej systematyczności możesz liczyć na zadowalające efekty, przy tym bez restrykcyjnej diety. Masaż endodermiczny to rozwiązanie optymalne również dla osób, które z określonych powodów nie powinny wykonywać forsownych ćwiczeń fizycznych.

Spośród zauważalnych rezultatów poddawania się masażom, warto wymienić:

  • redukcję tkanki tłuszczowej – masaż działa na głębiej położone partie ciała, stymulując rozbijanie komórek tłuszczowych,
  • zmniejszenie cellulitu – masaż próżniowy pozwala rozbijać również skupiska komórek tłuszczowych w postaci cellulitu,
  • niwelację obrzęków – to zasługa działania drenażu, który upłynnia zastoje limfy, często towarzyszące nadwadze,
  • ujędrnianie skóry – szczupłe ciało wygląda najkorzystniej, gdy skóra jest gładka i jędrna, dobrze ukrwiona.

W trakcie każdego zabiegu dodatkowo:

  • usuwamy toksyny z organizmu,
  • stymulujemy produkcję kolagenu,
  • poprawiamy metabolizm komórkowy.

Metoda ta sprawdza się również w towarzystwie innych zabiegów, na przykład mezoterapii, czy karboksyterapii. O szczegóły możesz zapytać naszych specjalistów.

 Jak działa urządzenie do masażu endodermicznego

W Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron w Białymstoku prowadzamy zabiegi wyłącznie z użyciem nowoczesnych urządzeń, co dotyczy także masażu endodermicznego.

W czasie samego zabiegu specjalne rolki, umieszczone w głowicy masażera:

  • wprawione zostają w ruch obrotowy wokół własnych osi,
  • masują skórę, zaciskając się w sposób kontrolowany,
  • zasysają skórę z użyciem pompy próżniowej (podciśnienie).

Zabieg trwa około 35-40 minut, zalecana częstotliwość to 1-2 zabiegi w tygodniu, a do osiągnięcia optymalnych rezultatów (zależnie od ilości zbędnej tkanki tłuszczowej lub stopnia zaawansowania zmian cellulitowych) warto poddać się 10-15 zabiegom. Dopełnieniem każdej wizyty może być delikatne złuszczanie naskórka, na przykład z użyciem peelingu migdałowego.

Efekty z masażem endodermicznym, czyli lepszy wygląd od zaraz

Masażowi endodermicznemu towarzyszy radykalne działanie na poszczególne partie ciała, dlatego rezultaty są znacznie bardziej widoczne niż przy metodach niemechanicznych. Każda sesja to alternatywa dla poddawania się osobno zabiegom drenażu limfy i masażu pod ciśnieniem.

Unikalne działanie naszych urządzeń sprawdza się w praktyce. Wybierając tę metodę redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, znacznie zwiększasz swoje szanse na osiągnięcie zakładanych rezultatów, a uzupełniając kurację o manualny masaż twarzy możesz zredukować tkankę tłuszczową również na policzkach i podbródku. Skontaktuj się z nami, zapytaj o innowacyjne rozwiązania.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.