Start & Rewind

Potęga zabiegu START & REWIND – nie tylko na start

Metody bazujące na długofalowym działaniu, pozwalają znacznie zredukować masę ciała, a same w sobie mogą stanowić formę relaksu. Tak jest również z zabiegiem START & REWIND, który polega na zastosowaniu odpowiednich preparatów i wykonaniu profesjonalnego drenażu limfatycznego. W międzyczasie ciało poddawane jest działaniu próżni.

W ramach współpracy, czyli kilka metod i jeden cel

Zabiegowi START & REWIND towarzyszy szereg działań, które są niezbędne, aby całość faktycznie przysłużyła się wyszczuplaniu Twojego ciała:

  • wykonujemy intensywny peeling wyszczuplający,
  • nakładamy na ciało silnie działający, skoncentrowany preparat odżywczy,
  • zakładamy na ciało (na przykład od stóp do linii pod biustem) specjalny worek próżniowy,
  • wytwarzamy próżnię w tym „kombinezonie” i poddajemy ciało drenażowi limfatycznemu.

45 minut w próżni i 15 minut masażu drenującego to standardowa procedura, natomiast czas trwania poszczególnych etapów może być dobrany indywidualnie.

 

Spektakularne efekty START & REWIND

Składniki aktywne oraz wspomaganie ich wchłaniania to sposób, aby już po pierwszym zabiegu START & REWIND zobaczyć zdumiewające efekty. Zwłaszcza w przypadku obrzęków limfatycznych podczas jednej wizyty zdarza się redukcja obwodów nawet o kilkanaście centymetrów z poszczególnych partii ciała. Jeżeli zatem szukasz konkretnych metod wspomagających odchudzanie, odwiedź nasz Instytut w Białymstoku i poznaj rozwiązania odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.