Lifting bezinwazyjny


Polega na zastosowaniu energii o częstotliwości fal radiowych w celu podwyższenia temperatury w tkankach do regeneracji i uporządkowania struktury włókien kolagenowych. W rezultacie pobudza fibroblasty do podziałów komórkowych oraz produkcję kolagenu i elastyny.

Lifting radiowy ma na celu odmłodzenie twarzy, szyi ,dłoni i dekoltu. Polecany jest w szczególności osobom, które chcą efektywnie wyeliminować wiele objawów starzejącej się skóry bez ingerencji skalpela.

Dzięki zjawisku diatermii dochodzi do podgrzania włókien kolagenowych, które ulegają skróceniu i napinaniu. W efekcie uzyskujemy proces regeneracji i uporządkowania struktur kolagenowych co poprawia jakość skóry przez ujędrnienie. Owal twarzy wyrżnie zostaje podniesiony przez likwidację zwiotczeń. Znaczna poprawa napięcia skóry niweluje obwisłe policzki, podbródek i wiotkość szyi. Skutecznie zostają zredukowane sińce pod oczami.

Poza tym lifting radiowy stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek,spłycenia bruzd i kurzych łapek. Skóra staje się jędrna, gładka i pełna blasku. Lifting radiowy  jest skuteczny, bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.

Dzięki liftingowi uzyskuje się efekt odmłodzenia  poprzez odzyskania świeżości i nadania nowego blasku.


Efekty zabiegu:

  • regeneracja i zwiększenie gęstości skóry
  • efekt napięcia i sprężystości skóry
  • spłycenie zmarszczek
  • likwidacja zwiotczeń skóry
  • obkurczenie zwisającego podbródka

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl