Masaż dla dwojga Białystok

Strona główna » Masaż » Masaż relaksacyjny » Masaż dla dwojga Białystok

Idea masażu dla dwojga – przyjemne z pożytecznym

Przytulne wnętrza SPA oraz urokliwy klimat to idealne warunki do skorzystania z masażu dla dwojga. Zadbamy o romantyczną atmosferę, aby ta wizyta była odskocznią od codzienności, sposobem na stres i zmęczenie, a przede wszystkim okazją do wspólnego skorzystania z dobroczynnego wpływu dotyku na ciało.

Masaż dla dwóch osób Białystok

Różne masaże w opcji dla dwojga, czyli bogaty wybór

Łączymy masaż klasyczny z energetycznym dla ukojenia zmysłów i pobudzenia życiowej energii lub dobieramy odpowiedni rodzaj masażu zależnie od Waszych indywidualnych potrzeb, na przykład:

Podczas tej formy zabiegów SPA możemy wykonać również delikatny masaż twarzy i uzupełnić całość innymi zabiegami z kategorii dbania o twarz oraz ciało. Wszystko odbywa się w atmosferze spokoju, przy nastrojowej muzyce, w ciepłych pomieszczeniach o niebanalnym wystroju.

Każdy masaż przybiera tutaj również formę aromaterapii, ponieważ do masowania Waszych ciał użyjemy preparatów o unikalnym zapachu, delikatnym lub bardziej intensywnym, zależnie od Waszych preferencji. Zapach ten będzie Wam towarzyszyć jeszcze klika godzin po zabiegu, kojąc zmysły i wpływając na dobry nastrój.

Co jeszcze zyskasz dzięki masażowi dla dwojga

Pożyteczny wpływ masaży na ciało sprawia, że jest to nadal jedna z najczęściej wybieranych form relaksu o realnym działaniu fizjoterapeutycznym. Zdrowe mięśnie także warto masować, aby na dłużej zachowały sprawność, a po wzmożonym wysiłku fizycznym zyskały odpowiednie wsparcie i regenerację.

Również podczas masażu dla dwojga, nawet w wersji relaksacyjnej, Wasze ciała zostaną odciążone od codziennych napięć. Dodatkowo za sprawą odpowiedniej techniki i poprzez zastosowanie wyjątkowych olejków, masek lub balsamów oraz innych preparatów:

  1. poprawi się nawilżenie i ukrwienie skóry,
  2. ciało odzyska zdrowy koloryt,
  3. mięśnie rozluźnią się, kręgosłup zyska odpowiednie wsparcie,
  4. wzrośnie poczucie komfortu, nastrój ulegnie poprawie.

Skóra jest wrażliwa na dotyk za sprawą receptorów, które odpowiednio pobudzane podczas masażu reagują w sposób fizjologiczny z korzyścią dla całego układu nerwowego. Niezależnie od tego, czy będzie to Wasz pierwszy, czy kolejny masaż w profesjonalnych warunkach SPA, wyjdziecie od nas odprężeni, pełni radości i spokoju.

Jeden zabieg lub cały karnet z masażami to pomysł na prezent

Znając dobrze upodobania bliskiej osoby możesz pokusić się o prezent w formie masażu dla dwojga. Jest to ciekawa forma wspólnego spędzania czasu, a przy okazji alternatywa dla osób, którym niełatwo dobrać odpowiedni podarunek w sklepie.

Prezenty niematerialne sprawdzają się między innymi na różne rocznice, a także w formie podziękowań i gratulacji. Z przyjemnością pomożemy Ci przygotować taki podarunek. Możemy go również uzupełnić innymi zabiegami, zwłaszcza w formie Day Spa: peelingiem odżywczym, zabiegami na twarz, zestawami typu START & REWIND. Gama możliwości jest w zasadzie nieograniczona.

Wybierzcie się na masaż dla dwojga do SPA Hialuron w Białymstoku

Bez dalekich podróży, wręcz bez wyjeżdżania z Białegostoku, możecie korzystać z dobrodziejstw SPA. Tworzymy warunki optymalne do masażu dla dwojga i z radością przyjmiemy Was w naszym Instytucie. Zapraszamy do kontaktu, aby umówić dogodny termin.

Możesz wyglądać i czuć się lepiej – wiemy, jak Ci pomóc.

Zapraszamy do gabinetów naszych specjalistów medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii.