OPINIE

"Trafiłam do Instytutu z polecenia koleżanki, która prowadziła w nim terapię. Po wielu konsultacjach u dermatologów, stosowania prawie wszystkich istniejących produktów na rynku kosmetycznym i aptecznym w końcu zdecydowałam się przyjechać do Białegostoku do Hialuronu. Po systematycznych zabiegach trychologicznych, mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej w końcu odzyskałam "czuprynę" z dawnych, młodzieńczych lat. Pani Gosia zdobyła moje zaufanie i szczerze mogę polecić dane zabiegi."

Zofia Wiśniewska

"Witam. Mam 22 lata, od dłuższego czasu bardzo wypadały mi włosy. Szukałam pomocy u różnych specjalistów, niestety, nie przyniosło to żadnych rezultatów.  W końcu trafiłam do Pani Oli. Jestem już po paru zabiegach. Włosy wypadają zdecydowanie mniej. Otrzymałam wiele różnych wskazówek co do pielęgnacji, dbania na co dzień o skórę głowy i włosy. Odzyskałam nadzieję,że i ja mogę mieć bujną "czuprynę". :) Jedyne, czego żałuję to to,że tak późno zdecydowałam się na wizytę."

Justyna Lingo

"Podziękowania dla Pani Aleksandry za okazaną mi pomoc i skuteczne leczenie."

Eugenia Ostaszewska

"Jestem zadowolony, włosy mi odrastają. Polecam zabiegi trychologiczne w Instytucie Hialuron."

Roman Baj

" Bardzo polecam trychologa w Instytucie Hialuron. Odwiedzałam różnych specjalistów i każdy bagatelizował mój problem, zalecając ciągle to samo, lub twierdząc,że "taka moja uroda". Prawie traciłam nadzieję,że kiedykolwiek odzyskam włosy. Już przy pierwszej wizycie wiedziałam,że trafiłam w dobre ręce. Bezbłędna diagnoza, dobrze dobrana, bezkompromisowa terapia i już cieszę się z widocznych rezultatów. Pani Aleksandra to profesjonalistka w każdym calu, z ogromną wiedzą,a na dodatek przemiła i empatyczna dziewczyna, która przywróciła mi wiarę w siebie. Dziękuję Pani bardzo. "

Anna Grabowska

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl