Infuzja tlenowa


Metoda infuzji tlenowej polega na dostarczeniu tlenu hiperbarycznego do konkretnej jednostki skóry celem uzupełnienia jej składu o niezbędne substancje. Sam zabieg wykonuje się w prostych i absolutnie bezpiecznych punktach:

-przed samą infuzją tlenową przeprowadza się peeling złuszczający, który ma za zadanie przygotować skórę pod podanie jej tlenu hiperbarycznego. Sam skład peelingu jest dobierany do jakości skóry głowy i jej potrzeb.

-wprowadzeniu za pomocą aplikatora z skondensowaną dawką tlenu hiperbarycznego odpowiednio dobranej ampułki, która ma wniknąć pod powierzchnię skóry.

Działanie aplikatora jak i samego tlenu hiperbarycznego jest całkowicie bezbolesne. Przy samym zabiegu mezoterapii z infuzją tlenową odczuwa się jedynie lekką penetrację obszaru stymulowanego.

Czysty tlen, który produkowany jest przez specjalne 'sita molekularne' transportowany jest poprzez drobne kanaliki i pory skóry do głębszych warstw skóry eliminując jednocześnie deficyt tlenowy. Odpowiednio natlenione komórki charakteryzują się skuteczniejszą przemianą materii oraz wykazują większą  zdolność regeneracyjną. Odpowiednie natlenienie komórek to również ogromna dawka energii oraz zwiększenie potencjału tworzenia się nowych komórek skóry eliminując jednocześnie deficyt energetyczny. 

Przy jakich problemach możemy wykonać infuzję tlenową?
-łupież suchy i łupież tłusty
-łojotokowe zapalenie skóry
-atopowe zapalenie skóry
-łuszczyca
-nadmierne wypadanie włosów
-cienkie, osłabione włosy

Częstotliwość zabiegów:

zabiegi powtarzamy co 7-10 dni w kuracji od kilku do kilkunastu zabiegów w zależności od problemu i potrzeb skóry

Efekty:

-zahamowanie wypadania

-pobudzenie i przyspieszenie wzrostu

-zagęszczenie i wzmocnienie włosów

-poprawienie mikrokrążenia i ukrwienia skóry głowy

Przeciwwskazania:

zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny, jedynym przeciwskazaniem jest alergia lub nadwrażliwość na składniki ampułki wtłaczanej w skórę.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl