Złote Day Spa Szlakiem Bursztynu

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w niepowtarzalnej wędrówce ku doskonałości Szlakiem Bursztynu, na finiszu, której czeka na Nas gładka i nawilżona skóra całego ciała, pełen relaks duchowy oraz odżywienie i odnowa cery.

Pierwszym i zarazem przygotowującym etapem Naszej wspólnej drogi ku doskonałości jest relaksacyjna kąpiel w kozim mleku - argan ze złotem.  Dzięki mlecznym kąpielom skóra staje się gładka, miękka i delikatna. Kąpiele mleczne są jednym z najstarszych sposobów pielęgnacji ciała. Nadają skórze delikatność, gładkość i miękkość, opóźniają procesy starzenia, zwiększają elastyczność i utrzymują jej naturalne pH. Mleko kozie zawiera wapń, fosfor, magnez, cynk oraz witaminy A, C i D. Dodatkowo, proteiny pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają też ilość kwasu hialuronowego, który działa nawilżająco. W mleku znajdują się także lipidy, które odbudowują warstwę hydrolipidową skóry.

Kiedy skóra jest już zmiękczona i przygotowana do intensywnego wchłaniania substancji odżywczych możemy rozpocząć drugi etap Naszej wędrówki, którym jest rytuał wykonywany na termicznych łożach kamiennych, które jeszcze bardziej pobudzają krążenie i intensyfikują działanie wszystkich składników pielęgnacyjnych. Polega on na zaaplikowaniu na powierzchnię całego ciała maski borowinowej. Borowina jest torfem leczniczym obfitującym w składniki mineralne i roślinne. Działa rozgrzewająco i rozluźniająco na skórę poprawiając ukrwienie i wygląd .Biologicznie aktywne składniki borowiny, głównie kwasy humusowe, uważane są za antyoksydanty. Nadają skórze lekko kwaśny, korzystny odczyn wspomagający naturalny płaszcz wodno-lipidowy skóry.

Zwieńczeniem Naszego Bursztynowgo Szlaku ku doskonałości jest masaż całego ciała bursztynami z rodzimego Morza Bałtyckiego. Jest on rodzajem masażu relaksacyjnego, łagodzącego objawy stresu, jednak oprócz działania rozluźniającego ma szereg zbawiennych dla ciała właściwości : ułatwia oddychanie skórne, poprawia odżywienie , przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd - wspomaga redukcję cellulitu, zwiększa zdolność mięśni do pracy, poprawia napięcie i elastyczność mięśni, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym.

Dodatkowo, dla każdego, kto zdecyduje się na wędrówkę Naszym Bursztynowym Szlakiem oferujemy ultradźwiękowy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego , dedykowany skórze twarzy. Ultradźwięki powodują wtłaczanie w głąb skóry substancji czynnych za pomocą fali akustycznej, która wytwarza w tkankach mikromasaż. Ma to na celu poprawę cyrkulacji krwi i limfy, a także wspomaga metabolizm i regenerację naskórka. Po zabiegu skóra jest napięta, ujędrniona i bardziej promienna.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów pielęgnacją obejmujemy dodatkowo dłonie, wykonując trzy-etapowy, aromatyczny, parafinowy zabieg, mający na celu uwydatnienie gładkości skóry oraz uczucie długotrwałego nawilżenia.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl