Srebrne Day Spa Szlakiem Bursztynu

 Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron serdecznie zaprasza Państwa do wzięcia udziału w niepowtarzalnej wędrówce ku doskonałości Szlakiem Bursztynu, na finiszu, której czeka na Nas gładka i nawilżona skóra całego ciała oraz pełen relaks duchowy.

 Pierwszym i zarazem przygotowującym etapem Naszej wspólnej drogi ku doskonałości jest relaksacyjna kąpiel borowinowa  z bursztynem. Kąpiele te zalecane są dla osób ze skórą dojrzałą, suchą, zmęczoną, wymagającą intensywnej rewitalizacji i zasilenia energetycznego. Bursztyn poprawia nawilżenie i natłuszczenie, powoduje wzrost jędrności i elastyczności skóry. Wyraźnie zmniejsza szorstkość i głębokość zmarszczek. Aktywność bursztynu doskonale regeneruje skórę zmęczoną, pobudza jej metabolizm, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników. Bursztyn jest także naturalnym filtrem słonecznym i sprzyja regeneracji komórek. Bogactwo mikroelementów w tym surowcu dodatkowo sprawia, że terapie z jego udziałem doskonale nawilżają i odżywiają skórę.

Borowina natomiast ze względu na swoje bogactwo składników odżywczych nazywana jest potocznie „czarnym złotem „ . Zapobiega powstawaniu rozstępów i zmniejsza widoczność już istniejących. Silnie odżywia i regeneruje skórę. Nadaje jej sprężystość i elastyczność. Usuwa toksyny z organizmu, działa wyszczuplająco. Kąpiel borowinowa polecana jest po wysiłku fizycznym; dzięki przyspieszonej przemianie materii organizm łatwiej usuwa metabolity wysiłkowe, a dzięki przeciwzapalnemu działaniu borowiny nie dochodzi do powstawania bolesnych zakwasów w mięśniach.

Zwieńczeniem Naszego bursztynowgo szlaku ku doskonałości jest masaż całego ciała bursztynami z rodzimego Morza Bałtyckiego. Jest on rodzajem masażu relaksacyjnego, łagodzącego objawy stresu, jednak oprócz działania rozluźniającego ma szereg zbawiennych dla ciała właściwości : ułatwia oddychanie skórne, poprawia odżywienie , przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej elastyczność i jędrność, a co za tym idzie wygląd - wspomaga redukcję cellulitu, zwiększa zdolność mięśni do pracy, poprawia napięcie i elastyczność mięśni, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl