Lifting radiowy z masażem drenującym

Stanowi skuteczną broń w zwalczaniu starzenia się i utraty jędrności skóry. Połączenie drenażu limfatycznego z działaniem fal radiowych, dodatkowo usprawnia krążenie limfy i likwiduje obrzęki, dając spektakularne efekty w znacznie krótszym czasie.

Lifting radiowy ma na celu odmłodzenie twarzy, szyi, dłoni i dekoltu. Polecany jest w szczególności osobom, które chcą efektywnie wyeliminować wiele objawów starzejącej się skóry bez ingerencji skalpela.

Dzięki zjawisku diatermii dochodzi do podgrzania włókien kolagenowych, które ulegają skróceniu i napinaniu. W efekcie uzyskujemy proces regeneracji i uporządkowania struktur kolagenowych co poprawia jakość skóry przez ujędrnienie. Owal twarzy wyraźnie zostaje podniesiony przez likwidację zwiotczeń. Znaczna poprawa napięcia skóry niweluje obwisłe policzki, podbródek i wiotkość szyi. Skutecznie zostają zredukowane sińce pod oczami.

Poza tym lifting radiowy stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek,spłycenia bruzd i kurzych łapek. Skóra staje się jędrna, gładka i pełna blasku. Lifting radiowy  jest skuteczny, bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.

Dzięki liftingowi uzyskuje się efekt odmłodzenia poprzez odzyskania świeżości i nadania nowego blasku.

Pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu.


Efekty zabiegu:

  • lifting twarzy szyi i dekoltu
  • poprawa napięcia skóry
  • poprawa owalu twarzy przez likwidację tzw.chomików
  • odprężenie mięśni twarzy
  • poprawa krążenia krwi
  • obkurczenie zwisającego podbródka
  • wygładzenie zmarszczek i kurzych łapek
Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl