Hydradermabrazja

Hydradermabrazja (hydropeeling) to przełomowa technologia w kosmetologii aparatowej, umożliwiająca jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry. Hydrafacial to zintegrowany system, łączący w sobie zalety klasycznej mikrodermabrazji (eksfoliacji), czyli złuszczania starego naskórka oraz regeneracji skóry przy stosowaniu wielofunkcyjnych substancji aktywnych, zawierających przeciwutleniacze, w połączeniu z próżnią. Dzięki swojej wyjątkowej właściwości, polegającej na zdolności do nawilżania skóry, jest bardzo skutecznym zabiegiem odmładzającym i rewitalizującym.

Terapia HydraFacial przeznaczona jest do wszystkich, nawet najwrażliwszych typów skóry. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się pozbyć zmarszczek, przebarwień lub też mają problemy z nadmierną suchością skóry, niedotlenieniem naskórka albo ich cera wydaje się być pozbawiona blasku. Hydradermabrazja świetnie działa również w przypadku zanieczyszczonej skóry czy uporczywego trądziku Terapia Hydrafacial polecana jest również po zabiegach laserowych i operacjach plastycznych w celu wzmocnienia i regeneracji skóry.

Serum lecznicze stosowane podczas zabiegu komponowane jest indywidualnie i dopasowywane do cech skóry Pacjenta, wieku i stanu skóry.

 

Wskazania do terapii :

  •     zmarszczki drobne
  •     zmarszczki głębokie
  •     cera tłusta
  •     cera odwodniona
  •     cera trądzikowa
  •     cera niedotleniona
  •     cera o nierównym kolorycie, z przebarwieniami

 

Efekty zabiegów:

Różnicę w poprawie wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu. Cera staje się wygładzona i promienna, a efekt utrzymuje się ponad 7 dni. Aby poprawić wygląd drobnych lub głębokich zmarszczek, przebarwień skóry oraz cery trądzikowej, zaleca się przeprowadzenie serii 6 zabiegów (1 zabieg w tygodniu).

 

Rodzaje wykonywanych zabiegów :


 1. Dogłębne oczyszczanie

Zabieg przełomowy w kosmetyce liftingu dla wszystkich typów skóry. Opatentowana formuła substancji aktywnych głęboko oczyszczają skórę, jednocześnie zmiękczając sebum i zanieczyszczenia, co pomaga w mechanicznej eksfoliacji martwego naskórka. Wzmacnia i nawilża skórę co pozwala na wygładzenie i usunięcie zmarszczek. Nie podrażnia. Odpowiedni skład i konsystencja substancji aktywnych pozwala na uzyskanie znakomitych i widocznych efektów odmładzenia.


2. Dogłębne oczyszczanie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jako terapia odmłdzająca

Idealna terapia dla całościowego nawilżania i ochrony skóry. Pozwala zwalczać wolne rodniki, ma łagodząco - kojący efekt na powierzchnię skóry. Hybrydowy kompleks substancji aktywnych składający się z kwasu hialuronowego, stabilnych form witamin A i E oraz wyciągu z białej herbaty doskonale kondycjonuje skórę. Specjalna formuła uwalniania substancji aktywnych umożliwia wnikanie ich w głąb skóry dając efekt odmładzania i rozjaśniania dla wszystkich typów skóry.


3. Oczyszczanie cer trądzikowych

Wielofunkcyjna formuła substancji aktywnych dla tłustej, trądzikowej skóry. W trakcie głębokiego oczyszczania substancje AHA zmiękczają sebum i zanieczyszczenia, co ułatwia złuszczanie mechaniczne martwego naskórka. Dodatkowe substancje mocno nawilżają skórę, a specjalna formuła umożliwia pozostawanie substancji aktywnych na skórze przez długi okres, co wzmaga ich działanie. Zabieg jest również polecany w terapii wybielania i rozjaśniania skóry oraz w hiperpigmentozie spowodowanej nadmierną ekspozycją na słońce. Nie podrażnia i daje natychmiastowy efekt odmłodzenia.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl