Mezoterapia bezigłowa ze Śluzem Ślimaka

Jest to metoda zabiegowa , która poprzez skojarzone działanie elektroporacji i ultradźwięków umożliwia bardzo głębokie i równomierne wnikanie substancji aktywnych w skórę. Jest to zabieg, który jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wraz z dobranym odpowiednio do potrzeb cery koktajlem powoduje, że substancje lecznicze są dostarczone, aż do komórek, co gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty a co ważne, zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Pomiędzy zabiegami należy używać kremu regeneracyjnego

linii M'onduniq - do nabycia w Instytucie.

Celem mezoterapii bezigłowej jest:

  • spłycenie zmarszczek, bruzd i linii
  • lifting i poprawa owalu skóry
  • nawilżenie i odżywienie cery
  • rozjaśnienie kolorytu

Silnie regenerujący Koktajl ze Śluzu Ślimaka zabiegowy stworzony z myślą o profesjonalnych kuracjach gabinetowych przeprowadzanych pod okiem specjalistów. Preparat  z ekologicznym i naturalnym ekstraktem ze śluzu ślimaka pozyskiwanym całkowicie bez ich szkody.

Ekstrakt łączy w sobie moc naturalnych składników, które korzystnie działają na odbudowę i regenerację skóry. Bogactwo alantoiny, kolagenu, elastyny, naturalnych antybiotyków, protein i witamin (A, C i E), alfa-hydroksykwasów oraz mukopolisacharydów zawartych w śluzie w czystej a nie syntetycznej  postaci, pomaga redukować występowanie trądziku, śladów po trądziku, przebarwień oraz blizn, nawet w przypadku skóry wrażliwej i alergicznej. Żel działa eksfoliująco, ochronnie, antyoksydacyjnie oraz stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Poprawia elastyczność i przywraca prawidłową strukturę skóry.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl