BioOxy DRAGON'ÉCL Éclaircissant Intensif

Koktajl zabiegowy stworzony z myślą o intensywnej kuracji rozjaśniającej i przeciwzmarszczkowej.

Specjalnie przygotowana formuła z kompleksem 'Smocza Krew' Dragon’s Blood, żywicą pozyskiwaną z drzewa Croton Lechleri działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i odmładzająco na skórę redukując zaczerwienienia oraz przyspieszając regenerację i rewitalizację. Koktajl redukuje syntezę melaniny odpowiedzialnej za pigmentację skóry, zmniejsza widoczność plam i przebarwień oraz ogranicza pigmentację wywołaną promieniowaniem UV. Kwas hialuronowy przyspiesza procesy rewitalizacji skóry, wygładza zmarszczki od wewnątrz, długotrwale nawilża oraz liftinguje. 

Światowy hit w pielęgnacji i odmładzaniu skóry

  • Skoncentrowany, czysty tlen
  • Kwas hialuronowy
  • Witaminy, peptydy i antyoxydanty

Terapia czystym tlenem

Dostarczany bezpośrednio do skóry skoncentrowany tlen, to zastrzyk energii, przyśpieszający regenerację przez namnażanie nowych komórek. Tlen sprawia, że bezpośrednio po zabiegu skóra wygląda świetliście i młodo.

Infuzja Smoczej Krwi i substancji aktywnych

Infuzja tlenowa to nieinwazyjna metoda wtłaczania dobroczynnych substancji do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej. Skuteczność dostarczania preparatów jest porównywalna z mezoterapią, a zabieg przyjemny i komfortowy.
Zastosowanie kompleksu rozjaśniającego sprawia, że skóra staje się rozświetlona i uzykuje bardziej jednolity koloryt. Skoncentrowane dawki witamin, antyoxydantów i peptydów uzupełniają niedobory tych substancji w skórze dzięki czemu skóra odzyskuje piękny i zdrowy wygląd. 


Zabieg polecany dla każdego rodzaju i kondycji skóry by zachować jej młodość i zdrowy, promienny wygląd:

  •  Skóra szara, ziemista, pozbawiona blasku
  •  Przebarwienia i nierówny koloryt
  •  Skóra sucha i odwodniona
  •  Stany zapalne i trądzik
  •  Skóra wrażliwa i podrażniona

Każdy zabieg rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia skóry i wykonania peelingu. Następnie za pomocą specjalnej dyszy aplikujemy na skórę koktajl Smocza Krew i skoncentrowany kompleks substancji pielęgnacyjnych dobrany do potrzeb i kondycji skóry.


Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl