BL'ane & Eye Sens & Spa Machine

Innowacyjny, niezwykle efektywny zabieg na okolice oczu i powiek  z wykorzystaniem Eye Sens okularów z  podczerwienią i Eye Spa Machine  do natychmiastowego odmłodzenia. To nieinwazyjna, bezbolesna metoda redukcji zmarszczek jest  alternatywą dla mezoterapii igłowej.Rewolucjonizuje pielęgnację konturu oczu dokonując metamorfozy spojrzenia już po pierwszym zabiegu.

 Z takimi problemami jak zmarszczki, cienie, obrzęki, zasinienia umiemy walczyć dzięki wykorzystaniu terapii skojarzonej 4 etapów  z wykorzystaniem kosmetyków BL’ane Aromessence.

Terapia ta jest świetnym rozwiązaniem na wszystkie problemy oczu.  Bezbłędnie trafia w przyczynę problemu. Udrażnia i poprawia kondycję skóry wokół oczu w sposób dogłębny i delikatny. Polepsza chłonność skóry, odżywia ją i przygotowuje do kolejnych zabiegów. Aktywne składniki maski żelowej :kwas hialuronowy , botox roślinny, kolagen roślinny zmniejszają obrzęki wygładzają okolice oczu niwelując cienie i usuwając oznaki zmęczenia.

 

I etap

Masaż kamiennymi szpatułkami pobudza mikrocyrkulację krwi i limfy, drenuje i odblokowuje merydiany .Oczyszcza naczynka włosowate z toksyn wzmacnia komórki skóry.

 

II etap

Eye Spa Machine by Bl'ane intensywna redukcja zmarszczek.

 

III etap

Dzięki wykorzystaniuEye Sens  okularów z  podczerwienią wprowadzamy kwas hialuronowy bez inwazyjnie w głębokie warstwy skóry.Przywraca skórze gęstość, jędrność i spłyca istniejące zmarszczki.

 

IV etap

Kwas hialuronowy prawidłowo nawilża i przywraca skórze  zdrowy wygląd.

 

 Ta delikatna okolica naszej twarzy jest niezwykle wymagająca i szczególnie wrażliwa. Wybierając preparat pielęgnacyjny należy kierować się nie tyle wiekiem co przede wszystkim kondycją i aktualnymi potrzebami skóry.  Podstawowym zadaniem kosmetyków jest odpowiednie nawilżenie, odżywienie oraz odbudowa i tworzenie lipidowej warstwy ochronnej.  Dzięki temu skóra jest wygładzona, dobrze napięta i odporna na wolne rodniki.

 

Efekty zabiegu:

 

  • wypełnienie zmarszczek

  • redukcja kurzych łapek

  • redukcja lwiej zmarszczki

  • eliminacja opuchnięć oraz zasinień

  • rozjaśnienie skóry

  • nawilżenie

  • eliminacja worków

  • wzmacnia ostrość widzenia
  • odprężenie
Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl