BL'ane & Eye Sens okulary na podczerwień

Szybką poprawę odmłodzenia skóry wokół oczu z oznakami starzenia można uzyskać dzięki nowoczesnemu zabiegowi Eye Sens -okulary na podczerwień stosowanemu w kosmetologii i medycynie kosmetycznej. Z takimi problemami jak zmarszczki, cienie, obrzęki, zasinienia umiemy walczyć dzięki wykorzystaniu terapii skojarzonej z wykorzystaniem kosmetyków BL’ane Aromessence:

Terapia ta jest świetnym rozwiązaniem na wszystkie problemy oczu. Bezbłędnie trafia w przyczynę problemu. Udrażnia i poprawia kondycję skóry wokół oczu w sposób dogłębny i delikatny. Polepsza chłonność skóry, odżywia ją i przygotowuje do kolejnych zabiegów. Aktywne składniki maski żelowej: kwas hialuronowy , botox roślinny, kolagen roślinny zmniejszają obrzęki wygładzają okolice oczu niwelując cienie i usuwając oznaki zmęczenia.


I etap

Masaż kamiennymi szpatułkami pobudza mikrocyrkulację krwi i limfy, drenuje i odblokowuje merydiany. Oczyszcza naczynka włosowate z toksyn wzmacnia komórki skóry.


II etap

Dzięki wykorzystaniu Eye Sens BI'ane okularów z głęboką podczerwienią wprowadzamy kwas hialuronowy bez inwazyjnie w głębokie warstwy skóry.  Okulary Eye Sens  przywracają skórze gęstość,  jędrność,  spłycają zmarszczki . Wykonujemy od 3 do 6 zabiegów raz w tygodniu.

 

 

Efekty zabiegu:

 

  • wypełnienie zmarszczek

  • napięcie skóry

  • eliminacja opuchnięć oraz zasinień

  • rozjaśnienie skóry

  • nawilżenie

  • przyspieszenie mikrokrążenia

 

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl