BL'ane SPA dla oczu

Długotrwała, kompleksowa terapia udrażniająca, przeciwzmarszczkowa i odbudowująca skóry wokół oczu.
Drenowanie okolic oczu jest niezwykle istotną procedurą, która powinna poprzedzać kolejne etapy pielęgnacji. Rytuał przez Nas wykonywany powstał w oparciu o zasadę " najpierw udrożnić, później leczyć ". Takie postępowanie pozwala skórze w pełni skorzystać ze wszystkich substancji odżywczych przewidzianych w procedurze zabiegu.


ETAP I
BL'ane Eye Sens Machine - 2 w 1 - Drenaż + źródło podczerwieni
Przeprowadzenie pulsacyjnego drenażu zapobiega zastojom krwi i limfy, redukuje opuchnięcia,a także przygotowuje skórę i pobudza przed przyjęciem wszystkich drogocennych składników aktywnych.
Korzystanie z podczerwieni  działa zdrowotnie nie tylko na skórę, ale także stymuluje produkcję kolagenu. Otwiera pory oraz przyspiesza krążenie krwi, co powoduje szybsze wchłonięcie preparatów kosmetycznych nałożonych na skórę, zwiększając tym samym ich skuteczność i wspomaga wnikanie do skóry substancji. Skóra zyskuje zdrowy koloryt, staje się gładka i aksamitna.

✓ zniweluje cienie pod oczami
✓ napina skórę w okolicy oczu
✓ spłyca zmarszczki wokół oczu
✓ zrelaksuje zmęczone oczy po długiej pracy przy komputerze
✓ pomoże przy lekkich stanach zapalnych lub alergicznych oczu

ETAP II Eksfoliacja
Usunięcie obumarłego naskórka z zastosowaniem hydroksykwasów ma na celu poprawienie napięcia skóry, wyrównanie kolorytu , przywrócenie odpowiedniego odczynu, a także odświeża spojrzenie i sprawia,że staje się rozświetlone i pełne blasku.


ETAP III Siła ultradźwięków
Aplikacja i intensywne wtłaczanie składników aktywnych. Ten etap polega na dostarczeniu substancji niezbędnych do odbudowy zniszczonych komórek kolagenu oraz włókien elastynowych. Daje silny efekt redukcji worków i cieni pod oczami. Jednocześnie zapobiega szybkiemu starzeniu się skóry wokół oczu. Badania naukowe wykazały, że skóra jest skłonna nawet do podwójnej absorpcji, kiedy Nasze meridiany są odblokowane,a krążenie krwi pobudzone, dlatego też w trakcie wtłaczania w 100 % możemy wykorzystać dobroczynne działanie ekstraktu z olejku lawendowego, różanego, z pestek winogron, witaminy E, naturalnych ekstraktów ziołowych oraz kolagenu.


*** Opcja Deluxe ***
Dla uzyskania jak najlepszych efektów oferujemy też opcję zabiegu wzbogaconą o specjalistyczne maski pod oczy stosowane w trakcie etapu I. W zależności od potrzeb możemy zastosować dodatkową maskę odblokowującą meridiany w okolicach oka lub płatki o działaniu przeciwzmarszczkowym i anti-aging.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl