Talia Osy

Smukła talia i płaski  brzuch  to ideał kobiecej sylwetki.. 

Ty też możesz cieszyć się gładka,jędrną  skórą pozbawioną defektów. Twój brzuch  może prezentować się nienagannie  wystarczy ,że poświęcisz mu odrobinę uwagi. Sama dieta jest niewystarczająca żeby wyrzeźbić talię i pozbyć się zbędnych centymetrów. Jeśli  szukasz skutecznych  rozwiązań  to dobrze trafiłaś, skorzystaj z innowacyjnego zabiegu. To prawdziwie rewolucyjne podejście do modelowania sylwetki. Jeszcze nigdy zabiegi usuwania zbędnego tłuszczu nie były tak skuteczne, dokładne i trwałe.                              


Zabieg „ Talia Osy” pozwoli w szybki i skuteczny sposób wyszczuplić

talię i brzuch

dając widoczne efekty wymodelowanych konturów ciała.


I Faza oczyszczająco - wygładzająca

Masaż peelingująco - wyszczuplający wygładzi i odżywi skórę. Delikatne pobudzenie do przekrwienia poprzez masaż rozpocznie proces redukcji nagromadzonej tkanki tłuszczowej i przygotuje skórę do kolejnego etapu zabiegu.


II Faza wyszczuplająco - ujędrniająca

Pod wpływem ultradźwięków niskiej częstotliwości zachodzi zjawisko kawitacji.  Komórki tłuszczowe  zostają uszkodzone a ich zawartość wydalana poprzez naturalne procesy fizjologiczne. Uwolniony w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ krwionośny  i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii. W ten sposób można skutecznie  usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z nawet najtrudniejszych obszarów ciała takich jak: uda, pośladki, talia czy okolice kolan. Fale ultradźwiękowe selektywnie oddziałują na komórki tłuszczowe  nie  powodując przy tym uszkodzenia tkanek otaczających. Ultradźwięki  skuteczniej niż fala radiowa oddziałują na komórki tłuszczowe na większej głębokości. Zastosowanie ultradźwięków usprawni oddychanie tkankowe i pobudza przemianę  materii.

 

Dzięki wykorzystaniu tego zjawiska możemy modelować sylwetkę i redukować tkankę tłuszczową. Twój obwód w talii zostanie maksymalnie zredukowany a efekt wyszczuplenia będzie widoczny i trwały.

 

III Faza relaksująco rozgrzewająca

Aplikacja  glinki termicznej  na okolice brzucha i boczków ma właściwości detoksykujące poprzez oczyszczenie organizmu z chemicznych produktów przemiany materii. Rozgrzanie ułatwia  przenikanie składników aktywnych zawartych w olejkach eterycznych, które współdziałają z bogatymi w jod algami morskimi pobudzają odnowę komórkową i redukcję tkanki tłuszczowej. Właściwości rozgrzewające kapsaicyny Capsicum annum znacznie wzmacniają działanie wyszczuplające zabiegu pobudzając mikrokrążenie i dotlenienie skóry.

 

Już dziś  pomyśl jak poczuć się naprawdę dobrze we własnym ciele.


Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl