Liposukcja kolan Białystok

Liposukcja kolan – połączenie estetyki z dbałością o kolana

Ciężko jest utrzymać w dobrej formie zarówno zdrowotnej jak i estetycznej kolana. Kobiety z reguły są w stosunku do nich bardzo krytyczne. I trudno się z tym nie zgodzić. Kolana ciężko się odchudza, gdyż tłuszcz dość łatwo się tam odkłada. Jeśli do tego dochodzi siedzący tryb życia i brak ruchu – problem może być poważny.

Co jednak zrobić aby zredukować nagromadzony tłuszcz na kolanach oraz przywrócić im zdrowy i atrakcyjny wygląd? Z pomocą przychodzi nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda liposukcji kolan.

Na czym polega liposukcja kolan?

Istnieje wiele metod liposukcji które pozwolą na zredukowanie nagromadzonego tłuszczu okolic kolan. Najmocniej inwazyjne a zarazem najbardziej ryzykowne są te związane z zabiegiem chirurgicznym. Metoda skuteczna, ale niesie za sobą konsekwencje w postaci powstałych blizn, pojawiającej się opuchlizny oraz szeregu zaleceń takich jak chociażby ograniczenie w poruszaniu się

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron z Białegostoku stosuje metodę nie tylko bezpieczną ale i całkowicie bezinwazyjną. A konkretnie liposukcję kolan przy użyciu ultradźwięków.

Zabieg liposukcji kolan przeprowadza się z użyciem najnowocześniejszego urządzenia produkującego fale o niskiej częstotliwości. Mają one za zadanie rozbić zalegającą na kolanach tkankę tłuszczową. Sam zabieg można zaliczyć do bardzo przyjemnych. Fale ultradźwiękowe zastosowane podczas liposukcji nie oddziaływają ani na Państwa organizm ani nie wywołują żadnych efektów ubocznych. Podczas samego procesu liposukcji ultradźwiękowej kolan, pacjent doświadcza jedynie drobnego mrowienia, które większość osób uważa za bardzo przyjemne.

Główne zalety stosowania ultradźwiękowej liposukcji kolan

Liposukcja kolan z użyciem ultradźwięków to metoda nie tylko bezpieczna, ale także najmniej inwazyjna. Sam zabieg czasowo jest uzależniony od poziomu tkanki tłuszczowej nagromadzonej w kolanach. Poza tym do głównych zalet stosowania liposukcji ultradźwiękowej należy zaliczyć:

  • brak blizn i uszkodzeń skóry podczas zastosowania zabiegu liposukcji ultradźwiękowej,
  • skóra w przypadku liposukcji ultradźwiękowej szybko się ‘regeneruje’. Najszybciej też w porównaniu z innymi zabiegami poprawią się jej naprężenie,
  • przed jak i po zabiegu liposukcji ultradźwiękowej nie trzeba przyjmować żadnych lekarstw ani dodatkowych suplementów diety,
  • już po pierwszym zabiegu liposukcji ultradźwiękowej widoczne są efekty wyraźnego umodelowania kolan.

Rezultat liposukcji ultradźwiękowej kolan jest widoczny przez bardzo długi czas. Ma to związek, oprócz wspomnianego efektu ‘rozbijania’ tkanek tłuszczowych ze wzmocnieniem całego obszaru kolan. Stają się one bardziej odporne na procesy odkładania tłuszczu.

Nie zmienia to jednak faktu, że aby wynik liposukcji ultradźwiękowej zachować jak najdłużej należy przede wszystkim zmienić nawyki co do diety i aktywności fizycznej. Dotyczy to głównie osób z siedzącym trybem życia.

 

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl