Liposukcja brzucha Białystok

Wykorzystanie ultradźwięków w liposukcji brzucha

Płaski, z wyraźnie zaznaczonymi mięśniami brzuch to marzenie niejednej kobiety. Jednak droga do osiągnięcia takiego efektu bywa kręta i jest naznaczona licznymi wyrzeczeniami w postaci różnorodnych ćwiczeń fizycznych lub odpowiedniej diety. Są jednak metody prostsze i zdecydowanie mniej czasochłonne. Mowa tu o wykorzystaniu ultradźwięków w zabiegu liposukcji brzucha.

Tłuszcz na brzuchu odkłada się w sposób najwidoczniejszy. Jest to efekt nie tylko złej diety, ale także problemów z kręgosłupem lub ogólną wadą postawy. Aby się go pozbyć z reguły nie wystarczy sama dieta. Ona może być jedynie uzupełnieniem metod, które mają mieć na celu pozbycie się zalegającego tłuszczu.

Liposukcja brzucha w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron w Białymstoku odbywa się za pomocą najbezpieczniejszej i najmniej inwazyjnej metody wykorzystującej ultradźwięki.

Prostota zabiegu liposukcji zapewni kształtny brzuch

Liposukcja z wykorzystaniem ultradźwięków jest nie tylko skuteczna ale pozwala takżę oszczędzić mnóstwo czasu i bólu swoim pacjentkom. Wiązka energetyczna skierowana na brzuch osoby stymulowanej rozbija nagromadzony tam tłuszcz całkowicie go neutralizując. Tkanki tłuszczowe po przekształceniu trafiają do wątroby a tam są dzięki układowi limfatycznemu całkowicie wydalane.

Liposukcja ultradźwiękowa na brzuch w porównaniu do równie popularnej metody odsysania tłuszczu jest zdecydowanie bardziej bezpieczna i o wiele mniej inwazyjna. Przy tego typu zabiegu nie powstają żadne rany, nie dochodzi do penetracji powłoki brzusznej ale przede wszystkim nie ma potrzeby przyjmowania jakichkolwiek leków czy suplementów diety.

Liposukcja ultradźwiękiem wykorzystuje moc jednostki pola energetycznego która absolutnie bezpiecznie neutralizuje komórki tłuszczowe.

Modelowa sylwetka tylko z ukształtowanym dzięki liposukcji ultradźwiękowej brzuchem

Ilość zredukowanej tkanki tłuszczowej w wyniku liposukcji ultradźwiękowej jest zależna od pokładów nagromadzonego tłuszczu. Można jednak przyjąć iż sam zabieg pozwala na pozbycie się z okolic brzucha nawet do 80% tkanek tłuszczowych.

Jednak należy mieć na uwadze, że zabiegu liposukcji brzucha nie można zastosować gdy:

  • istnieje podejrzenie choroby serca, układu krwionośnego lub słabej krzepliwości krwi. Liposukcja ultradźwiękiem dodatkowo rozrzedza krew poprawiając przy tym jej przepływ między komórkami,
  • pacjent ma zdiagnozowaną przepuklinę brzuszną lub pachwinową,
  • osoba poddająca się zabiegowi liposukcji brzucha ma problemy skórne, ma chorą wątrobę lub niesprawny inny narząd wewnętrzny okolic otrzewnej,
  • mamy do czynienia z kobietami w ciąży lub matkami karmiącymi. Liposukcja ultradźwiękowa brzucha może zaszkodzić płodowi lub zaburzyć jakoś pokarmu matki.

Każdy wcześniejszy uraz brzucha lub jego jakakolwiek niesprawność musi być zgłoszona dla terapeuty celem uniknięcia jakichkolwiek komplikacji. Istotne jest też zgłoszenie ewentualnego posiadania rozrusznika lub jakiegokolwiek implantu metalicznego w okolicy zabiegowej. Ma to niezwykle istotny wpływ co do podjęcia decyzji o samym zabiegu.

Płaski brzuch, tylko dzięki liposukcji ultradźwiękowej

Modelowa sylwetka to marzenie nie jednej kobiety. Dziś jest to możliwe dzięki niezwykle nowoczesnej i w pełni bezpiecznej metodzie jaką jest liposukcja ultradźwiękowa. Wykorzystuje ona potęgę energii fal elektromagnetycznych które całkowicie neutralizują pokłady nagromadzonego tłuszczu.

Sam zabieg jest bardzo przyjemny i wywołuje pozytywne reakcje. Obszar brzucha który jest poddawany zabiegowi liposukcji jest stymulowany bardzo delikatnie i sprowadza się do wytworzenia niewielkich drgań. To jednak wystarczy aby już po pierwszym zabiegu pozbyć się nawet kilkudziesięciu procent tłuszczu.

Liposukcja która wykorzystuje ultradźwięki jest coraz szerzej stosowana na całym święcie. Dzięki Instytutowi Medycyny Estetycznej i Kosmetologii jest także dostępna dla wszystkich zainteresowanych z Białegostoku i pobliskich okolic.

 

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl