Zabieg liftingujący Firmin

Profesjonalny zabieg dla kobiet oczekujących natychmiastowego efektu wypełnienia, napięcia i liftingu.


Mechanizmy biologiczne odpowiedzialne za zdrowy wygląd naszej skóry są skuteczne i zrównoważone do 30 roku życia. Po tym okresie pojawiają się znaczące zmiany metaboliczne na poziomie procesów anabolicznych i katabolicznych. Około 40 roku życia, ze względu na spadek hormonów, zaburzenia metaboliczne intensyfikują się i znacząco postępuje proces starzenia się skóry z wyraźnym pogorszeniem wszystkich parametrów estetycznych.

 

Nasz Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii aby opóźnić proces starzenia wprowadził do swojej oferty zabieg Firmin. Przeznaczony on  jest dla kobiet w wieku 30-45lat. Dzięki użytym do zabiegu preparatom o wysokiej aktywności na biochemiczne mechanizmy skurczów mięśni , możemy uzyskać natychmiastowy napięcie i wygładzenie - efekt botoxu.

W sposób innowacyjny wpływa na spowolnienie procesów starzenia się skóry, zwiększa gęstość skóry oraz działa antyoksydacyjne.  Ponadto bezpośrednio po zabiegu skóra staje się promienna , świetlista i jędrna. Zabieg Firmin zapewnia długotrwałe i niezwykle silne działanie liftingujące.

 

Wskazania do zabiegu:

  • skóra sucha i poszarzała
  • wiotkość skóry
  • skóra pozbawiona jędrności i elastyczności
  • skóra wymagająca natychmiastowego liftingu kosmetycznego i wypełnienia

 

Prestiżowa firma włoskich kosmetyków Natinuel gwarantuje zarówno natychmiastowy efekt estetyczny, jak i funkcjonalny. Linia kosmetyków Firmin wykazuje wielokierunkowe działanie, polegające na dostarczeniu skórze wigoru od wewnątrz oraz przywróceniu jej natychmiastowego efektu napięcia, jędrności i wypełnienia. W sposób wyjątkowy zabezpiecza nowy kolagen przed procesem starzenia oraz zapewnia wyraźne wygładzenie i rozświetlenie skóry.

Gwarantujemy trwały efekt lifting , jakość na najwyższym poziomie który zapewni wykwalifikowany kosmetolog.

Zalecamy pełną kurację od 4 do 6 zabiegów w celu osiągnięcia spektakularnych efektów odmłodzenia.


Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl