Zabieg antytrądzikowy - siła minerałów

Głęboka kuracja antytrądzikowa polega na zastosowaniu dobroczynnych właściwości światła LED i kombinacji skutecznych składników najnowszej generacji o szerokim spektrum działania. Wspomaga naturalne procesy regeneracyjne skóry. Normalizuje czynnik ph pozwalając na normalne funkcjonowanie naturalnej ochrony skóry i utrzymuje ją w równowadze. Zapobiega powstawaniu i rozmnażaniu się bakterii, które wywołują trądzik skóry.

 

Etap I - wygładzająco oczyszczający

Doskonały peeling Harena Vastitatis stworzony specjalnie do pielęgnacji cery tłustej ze skłonnościami do trądziku. Skutecznie peelinguje likwidując rogową warstwę naskórka, zmniejsza wydzielanie sebum, poprawia krążenie oraz przyśpiesza gojenie zmian skórnych. Charakteryzuje się najsilniejszym działaniem oczyszczającym i bakteriobójczym. Peeling glinkowo-krzemowy działa wygładzająco i oczyszczająco, dzięki czemu skóra staje się miękka, elastyczna i jedwabista w dotyku.


Etap II - terapia światłem LED

Światłoterapia to naturalna i bezpieczna metoda rewitalizacji i biostymulacji skóry. Kosmetyki zaopatrują skórę w wiele wartościowych substancji. Często jednak nie są one optymalnie wchłaniane a ich działanie ogranicza się tylko do zewnętrznych warstw skóry. Dzięki zastosowaniu w zabiegu światła pobudzamy przemianę materii w skórze, co podnosi zdolność wchłaniania substancji aktywnych z preparatów użytych w trakcie zabiegu . W ten sposób produkty pielęgnacyjne mogą pogłębić swoje działanie . Uzyskujemy wówczas bardziej spektakularne, synergiczne efekty.


Etap III – oczyszczająco - normalizujący

Jedna z najmocniej działających glinek Harena Vastitatis nałożona na twarz i dekolt ma działanie wysuszające i bakteriobójcze. Moc minerałów morskich skutecznie zmniejsza wydzielanie sebum, oraz przyśpiesza gojenie zmian skórnych. Maska bogata w SiO2, Al2O3, Fe2O3, K2O, Mg O, TiO2, Ca O, Na2O dostarcza skórze niezbędnych mikro i makroelementów. Terapia  światłem LED niszczy bakterie odpowiedzialne za trądzik w znacznym stopniu poprawiając wygląd skóry. Zalecane jest kuracja  od 4 do7 zabiegów w celu uzyskania optymalnych efektów wygładzenia i wyrównania kolorytu skóry.

 

Efekty zastosowania czerwonego światła LED:

  • zwiększ zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
  • stymuluje układ odpornościowy
  • przyśpiesza  proces gojenia skóry
  • opóźnia proces starzenia się
  • stymuluje metabolizm
  • likwidacja worków, cieni pod oczami
  • wyraźne odmłodzenie

           

 Efekty zastosowania niebieskiego światła LED:

  • działa antybakteryjnie
  • poprawia elastyczność skóry
  • działanie przeciwzapalnie
Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl