Światłoterapia odmładzająca- elixir młodości

Światłoterapia odmładzająca jest skuteczną metodą o szerokim spektrum zastosowania w kosmetologii i medycynie estetycznej. Ukierunkowana  jest w  kompleksowym i wyspecjalizowanym działaniu przeciw naturalnym procesom postępującym wraz z upływem czasu. Działa również w  precyzyjny i intensywny sposób  na oznaki  starzenia, nadając skórze wyraźnie odmłodzony wygląd.


Szczególnie istotne dla młodzieńczego wyglądu skóry są fibroblasty, które znajdują się w warstwie skóry właściwej. Zaopatrują one skórę w kolagen,elastynę i kwas hialuronowy które odpowiadają za jędrność i sprężystość. Wraz  z wiekiem następuje spowolnienie procesów   przemiany materii,co prowadzi do utraty wody, obniżenia elastyczności i powstaniu zmarszczek. Terapia światłem LED uruchomi procesy regeneracyjne skóry.Światło stymuluje syntezę wewnątrz komórek, która prowadzi do odnowienia skóry i spowolnienia procesu starzenia. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając  elastyczność skóry  zapobiegając powstawaniu zmarszczek

 

Zalety terapii światłem LED:

  • brak ryzyka efektów ubocznych
  • brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry
  • zabiegi są szybkie i efektywne
  • po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia


Odmładzające zabiegi światłem LED pozwolą odzyskać pewność siebie i wyzwolić naturalne piękno, które drzemie  w każdym z Nas.

 


Zespół wykwalifikowanych kosmetologów po dogłębnej diagnozie 

dobierze indywidualnie

do potrzeb Klienta odpowiednią terapię.


Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl