SIŁA JADU WĘŻA HydraPlus zabieg silnie ujędrniający i przeciwzmarszczkowy dla skóry suchej i wrażliwej

Innowacyjny zabieg o działaniu liftingujący i silnie nawilżającym z użyciem ekstraktu z jadu węża. Zawartość składników aktywnych gwarantuje skuteczne i szybkie działanie powstrzymujące efekt biologicznego i mechanicznego starzeniu się skóry poprzez blokadę skurczy nerwowo-mięśniowych.


Wskazania do zabiegu:

 • skóra odwodniona
 • przesuszona i pozbawiona elastyczności
 • wymagająca liftingu i odżywienia
 • skóra bardzo dojrzała i delikatna
 • wrażliwa

 

Efekty zabiegu:

 • głębokie nawilżenie i nawodnienie skóry
 • ochrona przed wysuszaniem
 • regeneracja
 • poprawa elastyczności skóry
 • zmniejszenie widoczności zmarszczek
 • powstrzymanie efektu starzenia się skóry


Prosty i bezpieczny sposób na świeży i idealny wygląd każdego dnia, dzięki synergicznemu działaniu starannie dobranych i wysoce skutecznych składników aktywnych:


Składniki aktywne preparatów:
– SYN-AKE

– Argireline
– Kolagen Morski
– Witaminy A, C i E,
– Masło Shea
– Alantoina,
– HydraPLus Agent


SYN- AKE
Innowacyjny trójpeptyd, który wiąże się z receptorami nikotynowymi Acetylocholiny i zapobiega wchłanianiu Acetylocholiny, neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za skurcz mięśni. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym działa również na biologiczne procesy starzenia się komórek skóry.

Argireline
Jest heksapeptydem, który został zaprojektowany specjalnie do działania w presynaptycznym mechanizmie po to, aby zapewnić jednocześnie mięśniom relaks i przy okazji redukować zmarszczki mimiczne.

Kolagen Morski – Pogromca zmarszczek
Główne białko tkanki łącznej. Posiada ono bardzo wysoką odporność na rozciąganie i stanowi główny składnik ścięgien. Jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Ubytek kolagenu ze skóry powoduje powstawanie zmarszczek, w trakcie jej starzenia. Stosuje się go tez, jako wypełniacz w chirurgii kosmetycznej – np. do wypełniania ust.

Kolagen stanowi powszechny składnik organizmów kręgowców. U osób młodych synteza kolagenu w skórze przewyższa procesy degradacyjne, jednak po 40 roku życia zależność ta odwraca sie i jest to praktycznie ostatni moment by zacząć efektywnie uzupełniać niedobory kolagenu z zewnątrz.

HydraPlus Agent
Specjalny kompleks głęboko nawilżający skórę uzyskiwany z właściwości Kolagenu Morskiego. Intensywnie nawilża skórę, tworzy delikatny film zabezpieczający przed jej wysuszaniem. Bardzo szybko przenika przez skórę i zaopatruje jej komórki w wodę.

Witaminy A, C i E

W połączeniu mają działanie odmładzające, rewitalizujące i antyoksydacyjny. Delikatnie zmiękczają i sprawiają, że skóra staje się świeża i wygląda promiennie.

Masło Shea
Substancje zawarte w maśle Shea (Karite) chronią i wzmacniają cement komórkowy warstwy rogowej skóry, co poprawia jej elastyczność. Jest naturalnym filtrem słonecznym, łagodzi podrażnienia, uelastycznia i poprawia koloryt skóry. Posiada wysokie właściwości odżywcze.

Etapy zabiegu:

1. Oczyszczanie twarzy - demakijaż

Dokładne oczyszczenie twarzy za pomocą specjalnie przygotowanych produktów do demakijażu, które łagodzą, nawilżają i dokładnie oczyszczają skórę z wszelkich zanieczyszczeń.

2. Oczyszczanie twarzy – złuszczanie

 
Przygotowanie skóry do przyjęcia większej ilości składników aktywnych. Dokładnie oczyszczenie skóry z martwego naskórka, który blokuje przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

3. Likwidacja zmarszczek - Skoncentrowane serum

Wyjątkowe skoncentrowane serum, które powstrzymuje proces starzenia się skóry. Głęboko wnika i aktywuje swoje wyjątkowe składniki.

4.  Likwidacja zmarszczek

Innowacyjne preparaty, które w swoim składzie zawierają specjalny peptyd SYNŽ- AKE, odpowiedzialny za wyjątkową skuteczność zabiegu. Przygotowane specjalnie z myślą o skórze wrażliwej i suchej.

5. Zakończenie zabiegu

Specjalna linia kremów zawierająca peptyd SYNŽ- AKE, których regularne stosowanie gwarantuje przedłużeniu efektów zabiegu w domu.

Zalecenia:

 • Zabieg stosować na twarz, szyję i dekolt.
 • Najlepszy efekt osiąga się po serii 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu.
 • Serię zabiegów można powtórzyć po 3 miesiącach od zakończenia kuracji.
 • Dla podtrzymania efektu pielęgnacyjnego można wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu.
 • Zabieg idealnie nadaje się jako "zabieg bankietowy",  jednorazowo przed specjalnymi okazjami

 

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl