Biobotulina

Roślinny botox


Innowacyjna formuła relaksująca mięśnie twarzy Biobotulina + Retinol


PATENT LEIM: ALTERNATYWA DLA BOTOKSU
LEIM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM DLA TWOJEJ SKÓRY


Linia Biobotulina skierowana jest głównie dla osób z oznakami miostarzenia, czyli zmianami wynikającymi z mimiki. Zalecana jest zarówno dla osób młodych jak i dojrzałych.

Peptydy biomimetyczneto syntetyczne związki chemiczne działające na zasadzie wiernego naśladowania naturalnych, obecnych w organizmie substancji sterujących procesami metabolicznymi oddziałującymi bezpośrednio na komórki docelowe.

Obecnie w medycynie estetycznej stosuje się ponad 300 peptydów biomimetycznych.


Gest I
 Maska błyskawicznie liftingująca na bazie Anamafany. Skuteczna odnowa, jędrność i sprężystość oraz poprawa owalu twarzy. Liście i kwiaty Anamafana zawierają około 1,25% Spilantholu – roślinnego alkaloidu, taninę, olejki eteryczne oraz flawonoidy (antyoksydanty). Maska posiada silne właściwości ujędrniające, przeciwzmarszczkowe – poprzez stymulujący wpływ na fibroblasty, pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny oraz rozluźniający wpływ na mięśnie mimiczne i łagodzenie drobnych zmarszczek. Preparaty z serii Express lift zawierają najwyższą rekomendowaną przez specjalistów zawartość ekstraktu anamafana.
Gest II
Ampułka z biobotuliną
To niezwykle cenny koncentrat wyjątkowo skutecznego kompleksu przeciwzmarszczkowego. Kolagen, kwas hialuronowy, elastyna i retinol zapewniają głębokie nawilżenie i pojędrnienie nawet bardzo zniszczonej i zwiotczałej skóry. Peptydy biomimetyczne, będące ostatnim wynalazkiem europejskich kosmetologów, relaksują mięśnie mimiczne, co prowadzi do natychmiastowych efektów przeciwzmarszczkowych.
Gest III
Intensywnie nawilżająca maska o błyskawicznym działaniu przeciwzmarszczkowym. Zawiera kolagen, kwas hialuronowy retinol oraz peptydy biomimetyczne.
- Wyjątkowo szybko nawilża i uspokaja nawet bardzo wrażliwą skórę twarzy
- Wyraźnie spłyca zmarszczki i nadaje cerze wyjątkowej delikatności.
- Wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne rozluźniając mięśnie twarzy
- Spłyca zmarszczki głębokie
- Napina skórę poprawiając owal twarzy
- Poprawia wygląd i koloryt skóry
- Redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust oraz bruzdy na czole

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl