Pedicure hybrydowy

Zgodny z trendami pedicure stał się niezbędnym elementem wizerunku każdej zadbanej kobiety. Odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających klientek wprowadziliśmy do swojej oferty pedicure hybrydowy ORLY GEL FX. Jest to innowacyjna metoda na piękne i zadbane stopy stanowiąca  połączenie zabiegu pedicure z malowaniem paznokci lakiero-żelem .

 

Produkty użyte w zabiegu zawierają pakiet witamin o rewolucyjnej formule bogatej w substancje odżywcze. Antyoksydacyjne witaminy A i E pomagają utrzymać zdrowy wzrost paznokci natomiast pro-witamina B5 ochrania strukturę naturalnej płytki paznokcia. 

 

Zabieg wykonuje się  się na naturalną płytkę paznokciową  stóp. Posiadamy bogatą gamę kolorów zarówno spokojne, pastelowe  jak i gorące odcienie czerwieni. Po stylizacji paznokcie  wyglądają bardzo naturalnie, pięknie błyszczą a idealny kolor bez odprysków,odgnieceń  i smug utrzymuje się ok. 3-4 tygodni. Jest doskonałą alternatywą dla osób, które mają dosyć ciągłego, nietrwałego malowania paznokci. Metodę tą polecamy również alergikom- nie uczula tak jak tradycyjny żel czy akryl. Podstawową zaletą żelu ORLY jest to, że nie niszczy paznokci, po jego zdjęciu wyglądają tak samo jak przed nałożeniem.

 

Pedicure hybrydowy świetnie się sprawdzi przed wakacyjnym wyjazdem, kiedy chcemy mieć piękne paznokcie, ale nie mamy czasu ani ochoty stale poprawiać odpryskującego lakieru. Latem pedicure o zwiększonej odporności sprawdzi się idealnie!!!

 

Polecany jest wszystkim, którzy chcą na długo cieszyć się głębią koloru i nieskazitelnym połyskiem o niezwykłej trwałości.


Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl