Kąpiel borowinowo - bursztynowa

Borowinowo – Bursztynowe Źródło Młodości

Dzięki Naszej unikatowej ofercie mają Państwo możliwość skorzystania z niezwykle relaksacyjnego i ukierunkowanego na efekt odmładzający rytuału, w skład którego wchodzi kąpiel borowinowo – bursztynowa, odbywająca się w ekskluzywnej strefie SPA Instytutu Hialuron oraz uzupełniający masaż gorącymi bursztynami.

 

Wskazania:

Kąpiele bursztynowo - borowinowe zalecane są dla osób ze skórą dojrzałą, suchą, zmęczoną, wymagającą intensywnej rewitalizacji i zasilenia energetycznego. Bursztyn poprawia nawilżenie i natłuszczenie, powoduje wzrost jędrności i elastyczności skóry. Wyraźnie zmniejsza szorstkość i głębokość zmarszczek. Aktywność bursztynu doskonale regeneruje skórę zmęczoną, pobudza jej metabolizm, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników. Bursztyn jest także naturalnym filtrem słonecznym i sprzyja regeneracji komórek. Bogactwo mikroelementów w tym surowcu dodatkowo sprawia, że terapie z jego udziałem doskonale nawilżają i odżywiają skórę.

Borowina natomiast ze względu na swoje bogactwo składników odżywczych nazywana jest potocznie „czarnym złotem „ . Zapobiega powstawaniu rozstępów i zmniejsza widoczność już istniejących. Silnie odżywia i regeneruje skórę. Nadaje jej sprężystość i elastyczność. Usuwa toksyny z organizmu, działa odchudzająco. Kąpiel borowinowa polecana jest po wysiłku fizycznym; dzięki przyspieszonej przemianie materii organizm łatwiej usuwa metabolity wysiłkowe, a dzięki przeciwzapalnemu działaniu borowiny nie dochodzi do powstawania bolesnych zakwasów w mięśniach.

Tego typu zabieg szczególnie polecamy dla skóry dojrzałej z oznakami starzenia, niedotlenionej, zestresowanej, tzw. „miejskiej”, o szarym kolorycie. Skóra odzyskuje jędrność i młody wygląd. Zostaje długotrwale nawilżona i dotleniona. Staje się gładka i promienna.

 

Efekty:

  • Detoksykacja i oczyszczenie skóry,

  • Ukojenie, relaks i odprężenie,

  • Redukcja cellulitu,

  • Odtoksycznienie,

  • Ujędrnienie i napięcie skóry twarzy i ciała,

  • Odmłodzenie, zmniejszenie i redukcja zmarszczek,

  • Rozjaśnienie przebarwień pozapalnych i posłonecznych,

  • Działanie przeciwtrądzikowe i przeciwzapalne,

  • Wzmocnienie włosów, zmniejszenie ich wypadania, poprawiona kondycja włosów.

 

 

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl