Infuzja tlenowa Białystok

 1. BioOxy Infusion M'onduniq D'ESCARGOT 'Sekret Ślimaka
 2. BioOxy Infusion M'onduniq Syn'Resist - Infuzja tlenowa z peptydem jadu węża i komórkami macierzystymi
 3. BioOxy Infusion M'onduniq Hyaluron'Duo - Infuzja tlenowa z nisko i wysokocząsteczkowym kwasem hialuronowym
 4. BioOxy DRAGON'ÉCL Éclaircissant Intensif Smocza Krew


 

Oferta promocyjna

Kup pakiet Day Spa

GRATISOWO wypróbuj zabieg Infuzji Tlenowej OxyDermie już dziś !

lub

skorzystaj z oferty specjalnej

Dwie  Bioinfuzje tlenowe - trzecia gratis !

twarz 300 zł

twarz + szyja + dekolt 350 zł

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu !


Zastosowanie tlenu hiperbarycznego przy zabiegach mezoterapii

Wraz z oddychaniem, nasz organizm pobiera z powietrza atmosferycznego jedynie 21% czystego tlenu. Słowo czystego tego należy tu poddać pod dyskusje, gdyż wraz ze wspomnianym tlenem, pochłaniamy setki szkodliwych substancji, które w dużym stopniu negatywnie oddziałują na kondycję naszego organizmu a w szczególności na jakość skóry.

Tlen hiperbaryczny to właśnie ten w stuprocentowo czystej postaci. Dzięki jego skoncentrowanej dawce dociera do głębokich warstw skóry uzupełniając ją o pełną dawkę niezbędnych substancji.

Jak wykonywany jest zabieg mezoterapii z zastosowaniem tlenu hiperbarycznego?

Metoda infuzji tlenowej polega na dostarczeniu tlenu hiperbarycznego do konkretnej jednostki skóry celem uzupełnienia jej składu o niezbędne substancje. Sam zabieg wykonuje się w prostych i absolutnie bezpiecznych punktach:

Przed samą infuzją tlenową przeprowadza się peeling złuszczający, który ma za zadanie przygotować skórę pod podanie jej tlenu hiperbarycznego. Sam skład peelingu jest dobierany do jakości skóry i jej potrzeb.

Wprowadzeniu za pomocą aplikatora z skondensowaną dawką tlenu hiperbarycznego odpowiednio dobranej ampułki, która ma wniknąć pod powierzchnię skóry.

Działanie aplikatora jak i samego tlenu hiperbarycznego jest całkowicie bezbolesne. Przy samym zabiegu mezoterapii z infuzją tlenową odczuwa się jedynie lekką penetrację obszaru stymulowanego.

Kiedy powinno się stosować infuzję tlenową?

Kosmetyka z zastosowaniem tlenu hiperbarycznego to bez wątpliwości jedna z najbardziej nowoczesnych metod pielęgnacji skóry. Infuzja tlenowa nie powoduje żadnych efektów ubocznych i może być z powodzeniem stosowana w:

 • natlenianiu i odżywianiu tkanek skórnych – tlen hiperbaryczny dostaje się do nich bezpośrednio, co oznacza że w pełni uzupełnia je o brakujące ilości substancji tlenowych,
 • redukowaniu zmarszczek, bruzd skórnych i obrzęków,
 • rozjaśnianiu cery i przebarwień. Infuzja tlenowa doskonale uzupełnia skórę o naturalne barwniki przy okazji ją ujędrniając,
 • pobudzeniu ukrwienia skóry. Tlen hiperbaryczny działa na zasadzie rozszerzacza tkanek skórnych, dzięki czemu ukrwienie staje się lepsze i pełniejsze.

Warto też wspomnieć, że infuzja tlenem hiperbarycznym jest jedną z nielicznych form mezoterapii którą z powodzeniem można stosować u kobiet w ciąży i matek karmiących.

Jednak infuzja tlenowa nie może być stosowana w przypadku:

 • osób z zakażeniem skóry - tlen hiperbaryczny może pogłębić zakażenie,
 • pacjentów ze zmianami grzybicznymi lub bakteryjnymi,
 • osób z otwartymi ranami – infuzja tlenowa może zakłócić proces gojenia się ran lub urazów,

Mezoterapia tlenem hiperbarycznym – jak często stosować?

Infuzje tlenową jako jedną z nielicznych form mezterapii można stosować w zakresie pojedynczego zabiegu. Jednak dla uzyskania pełnego efektu poleca się wykonanie minimum 2 zabiegów w odstępach zależnych od problemu skórnego.

Najczęściej infuzję tlenową wykonuje się raz w tygodniu. Sam zabieg trwa w zależności od partii skóry miedzy 40 a 100 min.

Po każdym nawet pojedynczym zabiegu lifting skóry będzie widoczny gołym okiem. Skóra niemal automatycznie nabierze młodego, pełnego wyglądu.

Metoda wykorzystująca tlen hiperbaryczny to także gwarancja poprawy kolorytu naszej karnacji. Staje się ona zdrowsza, jaśniejsza i lepiej odżywiona.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl