Fotoepilacja

Depilacja laserowa na miarę XIX wieku - Fotoepilacja E-light

Depilacja laserowa określana także często mianem fotoepilacji pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia niezależnie od partii ciała. Umożliwia ona usunięcie za pomocą wiązki laserowej włoska z cebulką, co zapobiega jego szybkiemu odrostowi, po serii zabiegów całkowicie hamując jego wzrost.

 

Urządzenie E-Light używane do depilacji laserowej jest obecnie najnowocześniejsze a zarazem najlepszym urządzenie do trwałego usuwania owłosienia dostępnym na rynku. Pulsujące wiązki światła, emitowane przez urządzenie oddziałują na melaninę znajdującą się w cebulce włosa powodując zanik komórek macierzystych mieszków włosowych, co prowadzi do trwałego uszkodzenia, a następnie usunięcia włosów.

 

Depilacja laserowa, fotoepilacja E-light: O efektach

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń do zabiegów trwałej epilacji, ale ich efekty nie zawsze są zadowalające.

 

W naszym białostockim Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii obok tradycyjnych metod do usuwania niechcianego owłosienia, wykorzystujemy najnowocześniejsze na świecie urządzenie do depilacji laserowej (fotoepilacji) typu E-Light, działające w technologii IPL+RF.

 

Oznacza to, że w tej metodzie depilacji laserowej  efektywność samego światła IPL jest wzmacniana dodatkowo falą radiową o specjalnej częstotliwości. Takie połączenie czyni zabieg fotoepilacji jeszcze skuteczniejszym.

 

Efekty depilacji z wykorzystaniem lasera widoczne są już po pierwszym zabiegu, niemniej jednak, dla uzyskania optymalnych efektów depilacji E-light zaleca się wykonanie serii 3-8 zabiegów takiej depilacji laserowej co 4 tygodnie. Wynika to z faktu, iż na optymalne działanie lasera wrażliwe są tylko włosy w fazie wzrostu, stąd konieczność kilkakrotnego powtórzenia zabiegu.


Priorytetowymi zaletami depilacji laserowej w postaci epilacji E-light są:

 • Najwyższa skuteczność spośród dostępnych na rynku form depilacji,
 • Bezpieczeństwo stosowania w różnych sytuacjach,
 • Komfort nawet dla najbardziej wymagających Klientów,
 • Krótki czas trwania zabiegu w porównaniu z inną epilacją,
 • Zadowalające efekty już przy niewielkiej liczbie zabiegów.


Bezbolesna depilacja laserowa Light Sheer

Depilacja laserowa diodowa Light Sheer  to rodzaj epilacji, który umożliwia pozbycie się niechcianego owłosienia bez bólu, w zadziwiająco krótkim czasie. Może być stosowana niezależnie od partii ciała. Umożliwia ona rzeczywiste usunięcie włoska z cebulką poprzez wykorzystanie zjawiska selektywnej fotoemolizy.

 

Emitowana przez Light Sheer wiązka lasera wnika w mieszek włosowaty i tam zamieniana jest na ciepło trwale  uszkadzające struktury odpowiedzialne za wzrost włosków oraz obumieranie mieszka włosowego, bez ingerencji w tkanki sąsiadujące.

 

Depilacja laserowa Light Sheer: O efektach

Obecnie dostępnych jest wiele urządzeń do zabiegów trwałej depilacji, niestety ich skutki nie zawsze są w pełni zadowalające.

 

W naszym białostockim Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii oprócz tradycyjnych metod usuwania niechcianych włosków na ciele, wykorzystujemy najnowocześniejsze na świecie dwugłowicowe urządzenie do depilacji laserowej Light Sheer.

 

Oznacza to, że w tej metodzie dzięki większemu niż w przypadku innych urządzeń do depilacji laserowej okienku oraz dwóm głowicom:

 • Mniejszej – chłodzącej,
 • Większej – penetrującej i absorbującej energię,

depilacja laserowa jest nie tylko bardzo skuteczna, ale także szybka i co najważniejsze, całkowicie bezbolesna.

 

Efekty depilacji z wykorzystaniem lasera diodowego widoczne są już po pierwszym zabiegu. Niemniej jednak, dla uzyskania optymalnych efektów depilacji Light Sheer zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów takiej depilacji laserowej diodowej w odstępie mniej więcej miesiąca. Może być też potrzebny zabieg przypominający, jednak uzależnione jest to całkowicie od indywidualnych cech organizmu.

 

Wynika to z tego, że na optymalne działanie lasera diodowego wrażliwe są tylko włoski w fazie wzrostu, stąd istnieje konieczność kilkakrotnego powtórzenia zabiegu przy zachowaniu odstępu czasowego.


Zalety depilacji laserowej Light Sheer:

 • Całkowita bezbolesność,
 • Najwyższy poziom skuteczności spośród dostępnych na rynku form depilacji,
 • Bezpieczeństwo stosowania w różnych sytuacjach,
 • Najkrótszy czas trwania zabiegu w porównaniu z inną fotoepilacją,
 • Świetne efekty już przy minimalnej liczbie zabiegów.
Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl