Day Spa Fantazja Czystego Blasku Premium

Day Spa Fantazja Czystego Blasku Premium 2,5 h

o wartości 600 PLN, za jedyne 249 PLN 

Ciało :

  • kąpiel w kozim mleku - argan ze złotem
  • masaż relaksacyjny ciała
  • mgiełka odżywcza ze złotem

Twarz :

  • masaż relaksacyjny twarzy
  • mezoterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym
  • maska z koloidalnym złotem
  • mikrodermabrazja diamentowa

I. Kąpiel w kozim mleku argan ze złotem
Pierwszym i zarazem przygotowującym etapem Naszej wspólnej drogi ku doskonałości jest relaksacyjna kąpiel w kozim mleku - argan ze złotem.  Dzięki mlecznym kąpielom skóra staje się gładka, miękka i delikatna. Kąpiele mleczne są jednym z najstarszych sposobów pielęgnacji ciała. Nadają skórze delikatność, gładkość i miękkość, opóźniają procesy starzenia, zwiększają elastyczność i utrzymują jej naturalne pH. Mleko kozie zawiera wapń, fosfor, magnez, cynk oraz witaminy A, C i D. Dodatkowo, proteiny pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają też ilość kwasu hialuronowego, który działa nawilżająco. W mleku znajdują się także lipidy, które odbudowują warstwę hydrolipidową skóry.

II. Masaż relaksacyjny ciała olejkiem arganowym z drobinkami złota
Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.
Drobinki złota rozświetlają skórę, poprawiając jej koloryt i nadając młodzieńczego wyglądu. Wmasowanie olejku arganowego jest wybawieniem dla skóry suchej i wymagającej regeneracji. Naturalne składniki gwarantują długotrwałe nawilżanie a także ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i promieniowaniem UV. Skóra nabiera elastyczności, jędrności, jest zregenerowana i dogłębnie odżywiona. Kompleks zapewnia skórze intensywną pielęgnację, aksamitną gładkość i promienny wygląd.

III. Aromatyczna mgiełka odżywcza na całe ciało

Intensywne nawilżanie w lekkiej formule.  W rezultacie skóra jest miękka, elastyczna i delikatnie pachnąca.

IV.  Masaż twarzy

Na Naszej twarzy dokładnie widać na niej przeżywane emocje, zarówno te pozytywne, jak i negatywne. Poprzez  masaż twarzy połączony z aplikacją  kremów możemy spowolnić proces starzenia się, a także zrelaksować napięte mięśnie twarzy.
Aplikacja kosmetyków pielęgnacyjnych połączona z masażem sprawia także, że dobroczynne składniki w nich zawarte są o wiele lepiej przyswajalne.

V. Mezoterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym

Dzięki swoim właściwościom, kwas hialuronowy odpowiada za prawidłowe nawilżenie i ujędrnienie naszej skóry. Niestety, wraz z wiekiem ubywa go nam, dlatego tak ważne jest uzupełnianie jego braków. Dzięki temu, że posiada właściwości łączenia włókien kolagenowych oraz wiązania cząsteczek wody, zapewnia nam jędrną, nawilżoną i odżywioną skórę. Co ciekawe, tylko jeden gram kwasu hialuronowego może związać około sześciu litrów wody. Dodatkowymi zaletami HA jest to, że może on również łagodzić stany zapalne. Z wiekiem jednak jego ilość w skórze maleje, co prowadzi do powstawania zmarszczek.

VI. Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest bezinwazyjną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej, żywej warstwie, dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone, a złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie.

VII. Maska z koloidalnym złotem

Złoto o łacińskiej nazwie Aurum, jest niezwykle drogocennym metalem, znanym od setek lat i symbolizującym słońce. Jego rzadkość występowania, blask i wytrzymałość sprawia, że jest utożsamiane z siłą, bogactwem i pięknem we wszystkich dotychczas istniejących kulturach. Rozwój nowoczesnych technologii uczynił możliwym rozdrobnienie czystego złota na mikronowe cząstki i dzięki temu możemy wykorzystać jego wspaniałe możliwości. Dowiedziono, że złoto oddziałuje w zakresie odmładzania skóry, wygładzenia zmarszczek oraz poprawy napięcia skórnego (tonusu).
Złoto wpływa pozytywnie na:
- zmniejszenie rozpadu kolagenu i elastyny, które są kluczowymi substancjami,
odpowiedzialnymi za jędrność skóry,
- ukrwienie skóry,
- obniżenie poziomu wolnych rodników i zbudowania ochrony przed zewnętrznymi czynnikami
stresogennymi,
- załamanie światła, co powoduje efekt jaśniejszej i młodszej skóry, a także kamufluje jej
niedoskonałości.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl