Rolowanie cellulitu

Wyrolować problem - czyli Derma Roller !

 Rollowanie cellulitu o wartości 450 zł za 270 zł

40 % rabatu

 

Rollowanie Derma Rollerem z ampułką - 1 partia

 

Jak działa DermaRoller

Derma roller to profesjonalne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, stanowiącej alternatywę dla zabiegów chirurgii plastycznej, zabiegów laserowych, czy głębokich peelingów chemicznych. Zabieg z użyciem derma roller to innowacyjna metoda regeneracji i odbudowy skóry.

Urządzenia wykorzystywane do zabiegów  wyposażone są w cienkie, tytanowe igiełki o różnej długości, pozwalające w ciągu około pięciu minut wykonać około 250 tysięcy nakłuć na skórze. Dzięki temu, iż igły wykonane sa z tytanu, a nie ze stali chirurgicznej, sa niezwykle cienkie i dzięki temu mogą wbić się w skórę. Precyzja wykonania igieł tytanowych gwarantuje bezpieczeństwo i komfort zabiegu.

Derma roller wytwarza w skórze mikrokanaliki, mikroskopijnej wielkości uszkodzenia skóry, powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny. Mikroperforacja zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej, niż podczas codziennej pielęgnacji. Warto podkreślić, iż stymulacja odnowy skóry jest delikatna, dzięki czemu komórki rozrodcze skóry i naczynka włosowate pozostają nieuszkodzone. 

Efekty zabiegów z użyciem derma rollera w obrębie ciała to: poprawa jędrności i elastyczności skóry, redukcja cellulitu, zmiejszenie widoczności rozstępów i blizn.  

Dodatkowo, zabieg uzupełniamy ampułką z silnie skoncentrowaną, dobraną indywidualnie do problemu substancją czynną.

Maska regenerująca

 Światło młodości

Wskazania do zastosowania terapii ze światłem młodości :

  •   Rozstępy stare i nowe, białe lub czerwone
  •   Odmładzanie i ujędrnianie skóry
  •   Biostymulacja - działanie przeciwstarzeniowe
  •   Zabliźnianie poprawa jakości i czasu gojenia
  •   Cellulit leczenie miejscowe skórki pomarańczowej
  •   Zaczerwienienia działanie promieni słonecznych
  •   Zmiany pigmentacyjne i naczyniowe
Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl