Rolowanie cellulitu z masażem endodermicznym

 

Wyrolować problem - czyli Derma Roller !

Rollowanie cellulitu z masażem endodermicznym o wartości 1000 zł za 499 zł

50 % rabatu

                            

5 masaży endodermicznych na całe ciało

 Likwidują  one tkankę tłuszczową i cellulit, ale także udrażniają naczynia limfatyczne i pobudzają metabolizm. Masaż próżniowy usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

Masaż próżniowy jest zabiegiem bezpiecznym i nie ogranicza żadnych czynności życiowych, nie trzeba też się do niego specjalnie przygotowywać. Dobrze jest przed zabiegiem wypić ok. 0,5 litra wody i ok. 0,25 litra po zabiegu.

Po zabiegu istnieje możliwość powstania zaczerwień lub nawet małych siniaków. Nie zaleca się wykonywania zabiegów bezpośrednio przed planowanym urlopem lub wielkim wyjściem. Czas na dojście skóry do pożądanego wyglądu po zabiegu trwa do kilka dni.

 

Rollowanie Derma Rollerem z ampułką - 1 partia

Jak działa DermaRoller 

Derma roller to profesjonalne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej, stanowiącej alternatywę dla zabiegów chirurgii plastycznej, zabiegów laserowych, czy głębokich peelingów chemicznych. Zabieg z użyciem derma roller to innowacyjna metoda regeneracji i odbudowy skóry.

Urządzenia wykorzystywane do zabiegów  wyposażone są w cienkie, tytanowe igiełki o różnej długości, pozwalające w ciągu około pięciu minut wykonać około 250 tysięcy nakłuć na skórze. Dzięki temu, iż igły wykonane sa z tytanu, a nie ze stali chirurgicznej, sa niezwykle cienkie i dzięki temu mogą wbić się w skórę. Precyzja wykonania igieł tytanowych gwarantuje bezpieczeństwo i komfort zabiegu.

Derma roller wytwarza w skórze mikrokanaliki, mikroskopijnej wielkości uszkodzenia skóry, powodując zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny. Mikroperforacja zewnętrznych warstw skóry składniki aktywne docierają znacznie głębiej, niż podczas codziennej pielęgnacji. Warto podkreślić, iż stymulacja odnowy skóry jest delikatna, dzięki czemu komórki rozrodcze skóry i naczynka włosowate pozostają nieuszkodzone. 

Efekty zabiegów z użyciem derma rollera w obrębie ciała to: poprawa jędrności i elastyczności skóry, redukcja cellulitu, zmiejszenie widoczności rozstępów i blizn.  

Dodatkowo, zabieg uzupełniamy ampułką z silnie skoncentrowaną, dobraną indywidualnie do problemu substancją czynną.

Maska regenerująca

Światło młodości

 

Wskazania do zastosowania terapii ze światłem młodości :

  •   Rozstępy stare i nowe, białe lub czerwone
  •   Odmładzanie i ujędrnianie skóry
  •   Biostymulacja - działanie przeciwstarzeniowe
  •   Zabliźnianie poprawa jakości i czasu gojenia
  •   Cellulit leczenie miejscowe skórki pomarańczowej
  •   Zaczerwienienia działanie promieni słonecznych
  •   Zmiany pigmentacyjne i naczyniowe
Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl