Rytuał Hammam Złoto Maroka

Wskazania do zabiegu:

- dogłębne oczyszczenie ciała

-nasycenie minerałami 

-odnowa ciała i ducha

-wygładzenie i nawilżenie

-profilaktyka anti-aging

 

 

Etap I

Relaks 
 
Rytuał Hammam odbywa się w łaźni   na kamiennym rozgrzanym łóżku.Magia natury, błogi stan relaksu i ukojenie zmysłów   przeniosą  Cię w  świat orientu. Odkryjesz w sobie wieczne piękno i harmonię. 
 
 
Etap II
Peeling ciała czarnym mydłem Savon Noir
 
Dogłebny peeling ciała przy użyciu czarnego mydła wytwarzanego w Maroku. Jego skład stanowią zmiażdżone czarne oliwki z olejem. Mydło oczyszcza skórę i działa jak peeling enzymatyczny. W połączeniu z wodą tworzy delikatną emulsję, którą rozprowadzamy po ciele szorstką rękawicą kessa, by dogłębnie złuszczyć naskórek. Ten etap zabiegu odżywia skórę, nadaje jej gładkość, pozostawia miękką, delikatną w dotyku. 
 
 
Etap III
Maska z glinką ghassoul
 
W tym etapie ciało jest okładane leczniczą glinką ghassoul, znaną takźe jak marokańska lawa. To ona absorbuje zanieczyszczenia, detoksykuje i ujedrnia ciało.Glinka jest produktem naturalnym bogatym w minerały, krzemionkę, magnez, źelazo, sód, cynk, glin, wapń i potas dzieki temu odźywia i oczyszcza skórę oraz zapobiega jej wysuszeniu i łuszczeniu.Zaleca sie ja do pielęgnacji kaźdego rodzaj skóry szczególnie wraźliwej i trądzikowej.
 
 
 
Etap IV
Masaż olejem arganowym 
 
Zamknięciem oczyszczajacego zabiegu hammam jest rytuał namaszczenia olejem arganowym okrzykniętym płynnym złotem Maroka.Nawilźenie ciała olejem arganowym powoduje iź skóra pozostaje gładka przez dluźszy czas.Szybko sie wchłania dzięki kwasowi oleinowemu, który sprzyja wnikaniu w głąb skóry składników aktywnych.Arganowy skarb jest pełen nienasyconych kwasów tłuszczowych, NNKT a Ilosc witaminy E daje mu atut przeciwutleniacza. Chroni on strukturę skóry przed czynnikami zewnętrznymi a przede wszystkim przed wolnymi rodnikami zapobiegając powstawaniu zmarszczek.Masaź z uźyciem oleju arganowego wywiera zbawienny wpływ na tkanki naszego organizmu.Stanowi nowy wymiar naturalnego odmładzania daje poczucie bezpieczeństwa, likwiduje stres, zwiększa radość i poprawia jakość źycia.
 

 

 

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl