* Day Spa VIP modelowanie sylwetki 3D *

Day Spa VIP modelowanie sylwetki 3D

o wartości 600 zł za 349 zł

 

Ciało

  • Kąpiel w kozim mleku z czerwoną borówką
  • Peeling - zielona herbata z kawą
  • Maska spalająca tkankę tłuszczową - zielona herbata z kawą
  • Cellulogia - masaż podciśnieniowy

Twarz

  • Lifting radiowy lub
  • mikrodermabrazja diamentowa z światłoterapią LED

Dłonie

  • Lifting radiowy lub
  • panafinoterapia

 

Kąpiel w mleku kozim z czerwoną borówką

Oferta pakietu VIP, jest wersją najbardziej ekskluzywaną i rozbudowaną. Zawiera kąpiel w kozim mleku z dodatkiem czerwonej borówki. Jest to  jednocześnie przyjemny wstęp do dalszego etapu modelowania sylwetki, jak i również podróż do świata zmysłów, która pielęgnuje skórę, pozostawiając ją gładką i miłą w dotyku. Czerwona borówka zwana też brusznicą rośnie dziko na całej półkuli północnej jako niewysoka krzewinka. W medycynie i kosmetyce wykorzystywane są jej owoce, liście i kwiaty. Roztarte owoce stosuje się na gojenie ran i egzem, napary z suszonych liści działają przeciwzapalnie i bakteriobójczo.Nawilża skórę i przywraca jej funkcje ochronne przez stworzenie właściwej bariery antybakteryjnej.

Kiedy naskórek jest już zmiękczony po zażciu borówkowej kąpieli, możemy przystąpić do kolejnych, następujących po sobie i ściśle ze sobą powiązanych etapów rytuału, którymi są peeling oraz maska na całe ciało z serii zielona kawa.

 

Peeling - zielona kawa z herbatą + maska spalająca tkankę tłuszczową

Nie od dziś wiadomo, że kawa, a zwłaszcza jej wersja zielona, niepoddana procesowi palenia, zawiera cenne składniki z punktu widzenia kosmetologów, a małe ziarenka kryją w sobie niezwykłą moc, która pobudza nasz organizm do szybszego spalania tkanki tłuszczowej i przyspiesza metabolizm węglowodanów. Motorem działania jest kwas chlorogenowy, z rodziny polifenoli, który wspomaga spalanie tłuszczu, detoksykuje organizm i chroni przed działaniem wolnych rodników. Stąd ekstrakty z zielonej kawy są tak szeroko stosowane w kosmetyce do produktów o działaniu antycellulitowym i odchudzającym.
Dzięki właściwościom złuszczającym peelingu, skóra lepiej wchłania i przyswaja aktywne komponenty. Zabieg łączy w sobie aktywne składniki pochodzenia roślinnego oraz olejki : zielona kawa - wyszczupla i przyspiesza procesy spalania tłuszczu, wyciąg z kilku rodzajów alg - blokuje zaleganie tłuszczu, wygładza oraz wzmaga metabolizm tkanki tłuszczowej, kofeina - spala tłuszcz i przyspiesza metabolizm, olejek rozmarynowy i cytrynowy, rozjaśnia skórę, odświeża, odżywia, ale też rozgrzewa wspomagając redukcję cellulitu.

 

Cellulogia - masaż podciśnieniowy

Kolejnym etapem jest wykonanie masażu próżniowego ciałego ciała, bądź wybranych partii. Likwiduje on tkankę tłuszczową i cellulit, ale także udrażnia naczynia limfatyczne i pobudza metabolizm. Masaż próżniowy usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

Masaż próżniowy jest zabiegiem bezpiecznym i nie ogranicza żadnych czynności życiowych, nie trzeba też się do niego specjalnie przygotowywać. Dobrze jest przed zabiegiem wypić ok. 0,5 litra wody i ok. 0,25 litra po zabiegu.

Po zabiegu istnieje możliwość powstania zaczerwień lub nawet małych siniaków. Nie zaleca się wykonywania zabiegów bezpośrednio przed planowanym urlopem lub wielkim wyjściem. Czas na dojście skóry do pożądanego wyglądu po zabiegu trwa do kilka dni.

W ramach kompleksowej pielęgnacji pakiet VIP przewiduje zabieg na twarz, do wyboru mikrodermabrazja diamentowa ze światłoterapią LED lub remodeling twarzy falą radiową.

 

Mikrodermabrazja diamentowa + światłoterapia LED

Mikrodermabrazja jest bezinwazyjną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, gdzie efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych kryształkami diamentów oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka, w jego najgłębiej położonej, żywej warstwie, dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry i zastępują komórki uszkodzone, a złuszczanie następuje stopniowo, warstwa po warstwie.

Uzupełniająco, po zabiegu mikrodermabrazji, ma miejsce terapeutyczne naświetlanie lampą o charakterze LED o indywidualnie dobranym spektrum.

 

Zabieg z użyciem fal radiowych

Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach na twarz. Rozgrzewają one włókna kolagenowe do 45-60 stopni Celsjusza, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka.

Następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenianie, odżywienie oraz mikrocyrkulację, działają przyczynowo a nie tylko na same objawy.

 

Parafinoterapia lub lifting radiowy

Dopełnieniem pakietu VIP jest uwzględnienie pielęgnacji dłoni, do wyboru : trzyetapowy, aromatyczny, parafinowy zabieg, mający na celu uwydatnienie gładkości skóry oraz uczucie długotrwałego nawilżenia, bądź lifting radiowy, który wywołuje zwiększenie gęstości skóry dłoni oraz redukcję zwiotczeń.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl