Day Spa Standard Cellulogia

Day Spa Standard Cellulogia
      o wartości 200zł za 150 zł
 

    

Body Shaping z suszonym błotem z Morza Martwego   

Pod nazwą " Body Shaping " kryje się zabieg modelujący sylwetkę  w obrębie
brzucha, bioder, talii, ud i ramion. Polega na głębokiej penetracji cieplnej.  Przed właściwym etapem zabiegu ciało klienta pokrywane jest suszonym błotem z Morza Martwego. Morze Martwe ze względu na wyjątkowy skład i stężenie substancji mineralnych (ośmiokrotnie wyższe stężenie niż w oceanie) od stuleci jest źródłem cennych składników kosmetycznych. Kąpiele w soli oraz okłady z błota są ciekawą propozycją na zabiegi relaksujące i lecznicze. Błoto z Morza Martwego zawiera duże stężenia minerałów, w szczególności potasu, magnezu i wapnia. Działa oczyszczająco i pobudzająco. Zabieg wykonywany jest w kombinezonie emitującym promieniowanie podczerwone. Cztery kanały grzewcze stymulują spalanie tkanki tłuszczowej na powierzchni całego ciała.

 

Cellulogia - masaż podciśnieniowy

Kolejnym etapem jest wykonanie masażu próżniowego całego ciała, bądź wybranych partii. Likwiduje on tkankę tłuszczową i cellulit, ale także udrażnia naczynia limfatyczne i pobudza metabolizm. Masaż próżniowy usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

Masaż próżniowy jest zabiegiem bezpiecznym i nie ogranicza żadnych czynności życiowych, nie trzeba też się do niego specjalnie przygotowywać.  

Po zabiegu istnieje możliwość powstania zaczerwień lub nawet małych siniaków. Nie zaleca się wykonywania zabiegów bezpośrednio przed planowanym urlopem lub wielkim wyjściem. Czas na dojście skóry do pożądanego wyglądu po zabiegu trwa do kilka dni.

 
 
Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl