Day Spa premium Cellulogia

Day Spa premium Cellulogia
o wartości 600 zł za jedyne 249 zł

Ciało

  • Body Shaping z suszonym błotem z Morza Martwego
  • Liposukcja ultradźwiękowa na dwie partie
  • Cellulogia - masaż podciśnieniowy

Twarz

  • Mezoterapia bezigłowa z hwasem hialuronowym
 

Body Shaping z suszonym błotem z Morza Martwego

Pod nazwą " Body Shaping " kryje się zabieg modelujący sylwetkę  w obrębie
brzucha,bioder,talii,ud i ramion. Polega na głębokiej penetracji cieplnej.  Przed właściwym etapem zabiegu ciało klienta pokrywane jest suszonym błotem z Morza Martwego. Morze Martwe ze względu na wyjątkowy skład i stężenie substancji mineralnych (ośmiokrotnie wyższe stężenie niż w oceanie) od stuleci jest źródłem cennych składników kosmetycznych. Okłady z błota są ciekawą propozycją na zabiegi relaksujące i lecznicze. Błoto z Morza Martwego zawiera duże stężenia minerałów, w szczególności potasu, magnezu i wapnia. Działa oczyszczająco i pobudzająco. Zabieg wykonywany jest w kombinezonie emitującym promieniowanie podczerwone. Cztery kanały grzewcze stymulują spalanie tkanki tłuszczowej na powierzchni całego ciała.

 

Liposukcja ultradźwiękowa na dwie partie

Liposukcja ultradźwiękowa sprawi, że przede wszystkim pozbędziemy się tkanki tłuszczowej z obszarów ciała, typowo opornych na diety oraz ćwiczenia. W prosty sposób wymodelujemy swoją sylwetkę, ujmując tłuszcz tam gdzie występuje w nadmiarze nie tracąc go w obszarach ciała gdzie jego ilość jest odpowiednia. Nasza skóra będzie bardziej elastyczna, ujędrniona, oczyszczona z toksyn oraz redukcji ulegnie cellulit. Dodatkową zaletą jest bezbolesność zabiegu w przeciwieństwie do liposukcji chirurgicznej. Nie ulegną uszkodzeniu inne tkanki, włókna, naczynia krwionośnie itp. Poza przestrzeganiem diety nisko tłuszczowej oraz odpowiedniego nawodnienia organizmu, co tylko wyjdzie nam na zdrowie, nie ma żadnego żmudnego okresu powrotu do zdrowia. Zniszczona i wydalona tkanka tłuszczowa nie powraca, unikamy tzw. efektu jo-jo znanego z różnego rodzaju cudownych diet, odmłodzeniu i regeneracji ulegają tkanki miękkie.

Liposukcja ultradźwiękowa okazuje się jeszcze skuteczniejsza, jeśli wykonana jest z jednoczesnym dermomasażem, wówczas przynosi jeszcze więcej pozytywnych rezultatów. Przede wszystkim w jeszcze większym stopniu zredukowany zostanie cellulit. Zredukowane zostaną obrzęki, wygładzone blizny oraz rozstępy, zwiększeniu ulega wchłaniania kosmetyków oraz zwiększona zostaje produkcja kolagenu i elastyny.

Liposukcja ultradźwiękowa ma tak wszechstronne działanie zarówno na nasza figurę jak i na stan naszej skóry, że każda kobieta doceni jego walory. W zależności od efektów, jakie chcemy uzyskać wymagana może być różna ilość zabiegów. Najczęściej seria sześciu do dziesięciu zabiegów jest wystarczająca do otrzymania oczekiwanych rezultatów.

 

Cellulogia masaż podciśnieniowy

Kolejnym etapem jest wykonanie masażu próżniowego ciałego ciała, bądź wybranych partii. Likwiduje on tkankę tłuszczową i cellulit, ale także udrażnia naczynia limfatyczne i pobudza metabolizm. Masaż próżniowy usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

Masaż próżniowy jest zabiegiem bezpiecznym i nie ogranicza żadnych czynności życiowych, nie trzeba też się do niego specjalnie przygotowywać. Dobrze jest przed zabiegiem wypić ok. 0,5 litra wody i ok. 0,25 litra po zabiegu.

Po zabiegu istnieje możliwość powstania zaczerwień lub nawet małych siniaków. Nie zaleca się wykonywania zabiegów bezpośrednio przed planowanym urlopem lub wielkim wyjściem. Czas na dojście skóry do pożądanego wyglądu po zabiegu trwa do kilka dni.

 

Mezoterapia bezigłowa z użyciem kwasu hialuronowego

Dodatkowo, pakiet Premium wzbogacony jest o zabieg mezoterapii bezigłowej twarzy z użyciem kwasu hialuronowego. Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia kosmetyku do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują zjawisko elektroporacji, czyli otwarcia nowych miejsc, przez które składniki aktywne mogą zostać wprowadzone do komórki. W skład preparatu stosowanego do zabiegu wchodzi kwas hialuronowy, substancja naturalnie występująca w organizmie ludzkim o działaniu silnie nawilżającym i wypełniającym bardzo zwiotczałą skórę. Dzięki temu możliwa jest korekcja zmarszczek. Jednocześnie uzyskujemy poprawę napięcia i elastyczności skóry za pomocą obecnego w preparacie pełnego materiału komórkowego w postaci wszystkich witamin, mikroelementów, aminokwasów i kwasów nukleinowych.

Wróć... Polityka plików cookies Copyright © 2011 gogler.pl